Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az oka hogy ennyi a társada...

Mi az oka hogy ennyi a társadalomban viszonylag jól funkcionáló elmebeteg járkál közöttünk?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy tömegesen vannak olyan emberek a társadalomban, akik elmennek a munkahelyükre, mint bárki más, élik a kis hétköznapi életüket, de van valami agyi becsípődésük amire azt lehet mondnai hogy ennek tuti van valami becsípődése, mert ilyet normális ember nem csinál.
2022. márc. 27. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Például?
2022. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Egyetértek, az emberek túlnyomó többsége ilyen.

Már egy normális 6 mondatot beszélgetni se alkalmasak, mert előjön a dilijük, amire erős eufemizmus a dili.

Az oka több évszázados tudatos társadalomrombolás.

2022. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Fogalmam sincs miről vagy kikről beszélsz. Szerintem azt sem tudod mit jelent az elmebeteg.
2022. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kérdés teljesen értelmezhetetlen.
2022. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mondok egy példát.


Van egy ilyen bolond nő, akinek elvileg van egy bejegyzett pártja, aminek kb ő az elnöke és egyetlen tagja egyben. Na ő a facebookján ilyen "szerepjátékot" játszik és úgy adja elő magát, mintha valami rendkívül fajsúlyos politikus lenne, közben meg egy senki.


Vagy a kamionsofőr, aki több ezer fős tüntetést mozgósított egy ilyen ügyért, ami egy általa kitalált teljesen abszurd röhejes kacsa. pl. az ő összes követője


De rengeteg ilyen van, a legkülönbözőbb féle figurák.


Vagy pl. magyar Trump rajongók, akik minden héten becommentelik valami USA-val kapcsolatos politikai poszt alá, hogy Joe Biden-t letartóztatták, és Trumpot ültetik vissza, tuti hiteles infó, valami telegram csoportba olvasta.


De ezek csak kiragadott példák. Ilyen flúgosok tényleg konkrétan tömegesen vannak a társadalomba.

2022. márc. 27. 20:28
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Jaaa, hogy általánosítasz az alapján amit a médiában látsz? :D

Elárulok egy titkot. Az ilyen oldalak, személyek alá valóban a bolondok tömörülnek. De mennyien? Attól mert van 5-6 ezer like-ja, vagy 2 ezer kommentje, vagy a Demián M. akiről beszélsz és van 15 ezer követője? Pff, nagy kaland, az ostobák megtalálják egymást. Ugye tudod, hogy rajtuk kívül él 8 millió másik ember Mo.-n?

2022. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
a gyakori ugyanez.
2022. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"a gyakori ugyanez."


Arról nem is beszélve.

Ezen az oldalon sem kell messzire menni flúgosokért...

2022. márc. 27. 20:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek unatkoznak.

Meg akarják mutatni, hogy ők is valakik, így valami olyat próbálnak felmutatni, amit mások nem tudnak. Így lesznek az én vagyok a világon az első, aki kacsaalakú atomreaktort rajzolt-típusú emberek, akik posztolják mindenhova a rajzaikat.

2022. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Hellmano ***** válasza:
75%
Ez az oldal tele van ezekkel az emberekkel, akikről írsz :D Csak meg kell nézni a kérdéseket...aki ilyeneket feltesz már az mutatja, hogy valami nem stimmel. Régen beszéltem több emberrel itt az oldalon és kb. pár beszélgetés után szinte mindenkinél kijött, hogy valami nem stimmel :D 1 ember volt, akit normálisnak ítéltem meg miután pár hetet dumáltunk. Szóval jó helyen kérdezed ezt, ahol az emberek 90% tuti ez a kategória, akikről beszélsz :D
2022. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!