Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az oka hogy ennyi a társada...

Mi az oka hogy ennyi a társadalomban viszonylag jól funkcionáló elmebeteg járkál közöttünk?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy tömegesen vannak olyan emberek a társadalomban, akik elmennek a munkahelyükre, mint bárki más, élik a kis hétköznapi életüket, de van valami agyi becsípődésük amire azt lehet mondnai hogy ennek tuti van valami becsípődése, mert ilyet normális ember nem csinál.
2022. márc. 27. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk ha a rengeteg konteósra gondolsz, meg a jehovásokra, akik állandóan azt hajtogatják, hogy már nagyon közel az ítélet napja, akkor valóban sok az elmebeteg... Elmennek dolgozni, képesek eltartani magukat, kitakarítani a lakást, főzni maguknak, stb... Tehát funkcionálnak. De bekajálják a gyíkemberes hülyeségeket, meg a Plejádos marhaságokat, meg hogy az ember evolúciójának csúcsa a rákemberré válás... Hát igen. Jó kérdés, hogy miért van ez. :)
2022. márc. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kacsaalakú atomreaktor :D :D Ez mondjuk tetszik. :D Hol lehet megnézni?
2022. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Sztem meg a kérdés feltevoje simán unatkozik,és élőben nm mer ismerkedni..ezért untam rá a válaszadásra.itt picsog mindenki.a saját időtoket raboljatok el így.en már fél éve netről jövök le.mindent élőben csinálok,és látom ,H akik itt okosnak mutatják magukat,ahogy te kérdező,te normális vagy? Internet nélkül vagy valaki egyáltalán? Vagy te is és egy ember droid vagy akiket fikazol,és mész a mokuskerekbe mindennap.hidd el , skizofrének meg a többi számodra elmebajos sokkal jobb ember mint te..pont ezért beszélgetek vafidegeneknek,a gyk tényleg alja lett..evvan.napi egyre írok.aztan mindenki menjen pszichológus pszichiáter hez és tolja az ingyen D R ogokat.de nincs ebben busyness.a gyógyszer ipar haldoklik...szarkazmust leírom,hátha nm jött at.omfg.L userzz:))
2022. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
En sajnos értem, miről beszélsz, tényleg meglepően sok az elmebeteg.
2022. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezek szemelyisegzavarok lehetnek... az ilyen emberek jol funkcionalnak latszolag a tarsadalomban, de a munkahelyen, kozos haztartasban vagy csaladban egyutteles eseten megkeseritik a masik ember eletet.
2023. szept. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen a látszat megvan egy ideig a hazugságoknak köszönhetően.
2023. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!