Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek túl az enyhe...

Hogyan legyek túl az enyhe depressziós periódusomon gyógyszerek nélkül?

Figyelt kérdés
Tudnátok esetleg, olyan hangulat javító tevékenységeket vagy vitaminokat amik segítenek a depresszió leküzdésében. Korábban már voltam ilyen helyzetben, de most úgy döntöttem, hogy nem fogok gyógyszert szedni,hanem egyedül végig csinálom. Csak nem igazán tudom hogyan kezdjem el.

2022. márc. 30. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
új hobbi, új környezet, szex, sport, új életstílus
2022. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Depresszióra pszichiáter ad gyógyszert. És ő állapítja meg, hogy az vagy e.
2022. márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 after stroke ***** válasza:
Privátban elküldtem, mert ide nem engedte feltenni.
2022. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cubina ***** válasza:
22%

Az a legjobb módszer, ha elfoglalod magad valamivel. A szegények, falusi emberek miért nem depressziósak? Mert nincs idejük rá. Én is nagyon depressziós vagyok, az egész életem egy pech volt, mindenféle betegségem volt, végül rákos lettem, nagyon sokat szenvedtem, majdnem meghaltam.


És amikor végre meggyógyultam, édesanyám fogta magát, és a mennybe költözött. Átmegyek hozzá és minden úgy van, ahogy hagyta, mintha csak vásárolni ment volna. Nem tudom feldolgozni hogy elment, 3 nap alatt. Nagyon közel álltunk egymáshoz, ugyanazt mondtuk, gondoltuk, vettük, mindent megtettem hogy boldoggá tegyem idős korára, és most nincs többé. Hol van a szoros kötelék, ami köztünk volt??? Hol van? Mit csinál? Visszajön hozzám? Ha ezekre gondolok, most azonnal meghalnék.


Nincs már rokonom, nincs párom, de vannak barátaim, két kutyám, két macskám, és két madárkám, miattuk kell kitartanom. Amikor van időm magamra, elkezdem az önsajnálatot és legszívesebben kiugranék a kilencedikről. Már nagyon sokszor dőltem kifelé, de az se jó, ha a szétloccsant testemet látnák ott lent.

És mi lenne akkor az állatokkal? Egyik barátom sem tudná befogadni őket, menhelyre kerülnének.

Amikor dolgozom, főzök, csinálok akármit, akkor nem gondolok magamra. Ezért kell minél jobban elterelni a figyelmet. Én már nagyon sok depresszión mentem keresztül, nem szedek gyógyszert, mert az nem gyógyítana meg. Mindig kilábaltam belőle valahogy egyedül. Környezetváltozás, sok munka, tennivaló és egy szerető társ gyógyítana meg engem, akit én is szeretek, mert ő elvonná a figyelmem, és ha az ember szerelmes, akkor se lát se hall.

2022. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!