Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Középkorú nő vagyok. Pszichés...

Középkorú nő vagyok. Pszichés problémáim miatt nem nagyon tudok sehova elmenni ill. vannak depressziós időszakaim is. (?)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, ha megsimogatnak, megérintenek, kívánom, vágyom egy férfi társaságát. Szerető soha nem voltam, nem is leszek. Nagyon kedves, vicces, átlagostól teljesen eltérő értékrendű, felfogású nő vagyok. Tudom, hogy semmi esélyem nincs társkeresőn és a való életben sem. Csak úgy elméletben kérdezem, hogy azért előfordulhat, hogy lesz olyan férfi, akivel egymásra találhatunk? Valaki esetleg ismer olyan történetet, ahol hasonló kedvezőtlen dolgok ellenére összejött és működik (jól) a párkapcsolat?

2022. márc. 30. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Korodat, lakhelyedet azért nem ártana, ha leírnád...
2022. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én is középkorú nő vagyok,depresszióval,szorongással és pánikbetegséggel.

A Facebook egy csoportjában kezdtem el beszélgetni egy férfival amiből kapcsolat lett.Igaz még csak 3 hónapja tart,de tudja a problémámat és próbál segíteni. Mikor elmondtam neki utánaolvasott ezek mivel járnak, és ha pl rám jön egy pánikroham megpróbálja a lehetőségekhez képest kezelni.

Abszolút nem lehetetlen a helyzeted és ha sikerül egy megfelelő férfit találni az a betegségedre is jó hatással lehet.

2022. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Gyanítom, már bombázzák a kandúrok a privátokkal.
2022. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem már az első jó lépést megtetted. Írj fórumokba. Kezdeményezz ,kapcsolódj be beszélgetésekbe. Levelezz. A levelekből nagyjából leszűrheted az illetőt milyen, szimpatikus e. Tárkereső sokféle van szerintem ott sem rossz ötlet próbálkozni. Próba szerencse. Az lehet, hogy sok időt kell ebbe fektetned de lehet, hogy hamar rád ragyog a szerencse.
2022. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Középkorú férfi vagyok, engem csak az érdekelne, hogy mit takar az átlagostól eltérő értékrend. Kíváncsi lennék rá.


Én nem írok privátot, bombáznak biztosan elegen, de ha szeretnél akkor írj.

2022. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Dehogy bombáznak privikkel. :)


2

Nagyon köszönöm, hogy ezt leírtad és minden jót kívánok neked!


4

Oksi, írok.

2022. márc. 30. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!