Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a pszichiáter emeli az...

Ha a pszichiáter emeli az antidepi dózisát erősen, sőt, immáron kettő fajtát ír fel, az rossz jel?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem ezt a bohóckodást, amit pszichoterápiának hívnak, az volt a duma, hogy kell az antidepi, de idővel majd feles dózisban fog kelleni, majd el is lehet hagyni.


Ehhez képest az alap antidepimet felemelte 25-ről 50-re, majd kaptam egy másik antidepit is...


Hát akkor haladunk? Keményen? (és visszafelé...)


2022. márc. 31. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Akkor keressél másik orvost.
2022. márc. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nincs hova menni mert sztk-s orvos nincs olyan hogy kérek másikat.ez van ha nem jó lehet hazamenni.

magándokira nincs lóvé.

2022. márc. 31. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
5%
Pedig a másik doki a megoldás esetleg másik sztk? Abban is szabad orvosválasztás van. Erre van egy jó történetem egyébként, hogy némely orvos mennyire érdekelt bizonyos szerek felírásában. Sok évvel ezelőtt történt, amikor még hajóútra vittek orvosokat, ha bizonyos gyógyszert elég sokat írnak fel. Idegorvoshoz küldtek, mert fájt az arcom. A rendelőben találkoztam barátnőmmel aki sokat és hangosan tud kacagni. Bement a dokihoz valami idegi jellegű fájdalom miatt, és nagy kacagást hallottam. Mikor kijött mesélte, hogy az orvos szerint depressziós és írt neki rá egy gyógyszert, pedig csak a keze fájt.
2022. márc. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!