Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha az antidepresszán...

Normális, ha az antidepresszáns emelésétől az első pár napban rosszabbul érzem magam?

Figyelt kérdés
10 mg Escitilt szedtem eddig két hónapig, most megemelték 15 mg-ra, mert nem voltam teljesen jól tőle, csak jobban.

2022. márc. 31. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,én is azt szedem.
2022. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És végül beállt nektek normálisan? Ti milyen adagot szedtek?
2022. márc. 31. 17:15
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok napi 20 mg-ot szedek ez a max.

Nem mondom hogy tökéletesen jól vagyok,de próbálkozom mert azért kell hozzá akaraterő is.

2022. ápr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú, hogy így kell élnünk…
2022. ápr. 4. 17:22
 6/9 A kérdező kommentje:
Te mennyi ideje szeded? Azért jobban vagy, mint mikor elkezdted szedni?
2022. ápr. 4. 17:22
 7/9 anonim ***** válasza:

2-es és 4-es vagyok.

Tavaly augusztusban kezdtem,októberre elértem vele a 20 mg-ot. Hogy őszinte legyek nem sokkal vagyok jobban,valamit segít de szerintem édes kevés.Előtte citapramot szedtem azzal évekig jól voltam. De jött egy stresszes időszak és már nem volt elég. Most várunk ha nem javulok még jobban akkor gyógyszer csere ami szintén hónapokat vesz igénybe :(

Tényleg szomorú a helyzetünk,de próbálok önerőből is jobban lenni.

2022. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De ha már augusztus óta nem javultál, akkor nem tudom mennyi az esélye, hogy ezutan jobb lesz ezzel a gyógyszerrel :/

A citapramon nem lehetett volna emelni?

2022. ápr. 5. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáltuk de nem lett jó,akkor. Viszont fel fogom vetni hogy nem lehetne e visszaállni rá,most hogy eltelt x idő. Mivel kb azonos a hatóanyag így anno a váltás 2 hét volt köztük ami azért nem mindegy. Egy teljesen új gyógyszertől nagyon parázok,ráadásul az hónapok.
2022. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!