Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Este miért tűnik minden még...

Este miért tűnik minden még értelmetlenebbnek?

Figyelt kérdés
Esténként legszívesebben elpusztítanám magam, mert akkor vagyok a legdepressziósabb. Olyan érzésem szokott lenni mintha nem lenne holnap. Semmi nem motivál az életre.

2022. ápr. 2. 13:03
 1/9 A kérdező kommentje:
És amikor esős, borús idő van, olyankor is megölném magam.
2022. ápr. 2. 13:04
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Keress magadnak valami hobbit, ami leköti a figyelmedet!
2022. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dokihoz jársz?
2022. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Anonymus12356534 ***** válasza:
95%

Valószínűleg azért van mert este csend és olyan üres minden.

Az esős borús idő is a legtöbb emberből szomorú érzelmeket vált ki.

Az érdekes hogy nálam pont fordítva van mert egyszerűen irritál a napfény és este a sötétben sokkal jobban érzem magam.

Amikor esik mennydörög az ég meg ilyenek akkor a legjobb a hangulatom.

Az én depressziómat 5 hónapja kábé legyőztem.

Bár nem tudom pontosan hogy.

Engem se motivált benne semmi sőt sokan is hátráltattak(még most is) és szar irányba terelték a hangulatom.

Rájöttem hogy a világ tele van sz@r emberekkel akik csak rosszat akarnak a másiknak és van az a réteg akiknek más a személyiségük.

Ignorálom a rossz akaró embereket.

Ha gondolod nyugodtan írj és beszélgethetünk.

Bocs hogy ha kicsit hosszú lett.

2022. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lepontozni való volt a válaszomon... Csak jó tanácsot adtam, hogyan lehet elkerülni - vagy legalább jelentősen mérsékelni - a negatív, depressziós gondolatokat...

Látszik, a felhasználók intelligenciájából, hogy szerintük hülyeség, ha az embernek van hobbija...

Akkor ne is csináljatok semmit! Rinyáljatok, meg sajnáltassátok magatokat! Ahelyett, hogy megfogadnátok egy jószándékú tanácsot! Főleg, mivel nekem is egy kalap ürülék volt eddig az életem és szintén küzdök a depresszióval... Nekem a hobbi vált be a negatív gondolatok ellen!

Mindegy is... Sirankozzatok itt akkor... Nagy az Isten állatkertje... Na pá

2022. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, a depresszió általában javul estére és a tipikus depresszió esetében a napfény, jó idő, meleg is inkább ront, mint javít a helyzeten.
2022. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves hobbijavasló, nekem nem egy hobbim van, de ha elkap egy ilyen hangulat és létezni sincs kedvem, akkor szerinted ahhoz van hogy bármibe belekezdjek?
2022. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Anonymus12356534 ***** válasza:
7-es ez tényleg így van.
2022. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő megért és annyira jó volt olvasni ezeket a válaszokat.
2022. ápr. 5. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!