Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudok segíteni, hogyan...

Hogyan tudok segíteni, hogyan kezeljem, ha feleségem közepes depresszióval diagnosztizálták?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen tünetei vannak, mik a problémák?
2022. ápr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szorongás, energiátlanság, motiválatlanság.
2022. ápr. 4. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Írtak fel gyógyszert? Jár terápiára? Amúgy a dokit is megkérdezheted hogy hogy tudsz segíteni.
2022. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet írni sablonokat, de talán az egyik tanács az lehet hogy ne veszekedj vele vagy tegyél megjegyzést olyan teljesítményre ami a betegség miatt történik. Viszont mondhatod neki hogy ezt a betegség okozza és megoldást kellene rá találni, közösen mit tudtok tenni. Így otthonról támogató közeg veszi körül. De akkor is neki kell a harcot megvívni.
2022. ápr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Dokitól?

Hívjam fel a háta mögött? Nem tudom, hogy szóbaállnak-e a páciens háta mögött érdeklődőkkel. Vagy a pszichiátrián így van, aki oda jár, kell mellé valaki a rokonságból és csak más szakterület nem ad ki infót a betegeiről idegennek? Személyi, házassági anyakönyvi kivonattal kell igazolni? Nem kell hozzá a hozzájárulása, hogy a háta mögött beszélhetnek róla?

2022. ápr. 5. 02:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondtam h a háta mögött
2022. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Vagy másik dokitól. Segíteni próbálok, miért támadsz?
2022. ápr. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ezt tanacsolom, mielőtt azt mondod hogy minek írok ha nem értek hozzá, hogy nekem 21 évesen volt egy depressziós szakaszom és bizony felnőtt voltam már de behívták anyukámat hogy neki mit kell változtatni és hogy tud segíteni.

Az ő családjának is tudni kellene mi a probléma gyökere különben hogy sikerüljön neki kijonni ha otthon semmi sem változik?

2022. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!