Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől félsz és undorodsz a...

Mitől félsz és undorodsz a világon a legjobban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 22:02
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim válasza:

kiibaszott utolsó redvás cigányok

TISZTELET A KIVÉTELNEK ! DE AZ 5ÖS BANDÁBAN KÉSELÖKNEK NEM!

2010. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim válasza:
Az injekciótól irtózom, volt olyan eset, hogy majdnem elájultam amikor beadták. Érdekes mert végnézem akár azt is ahogy feldarabolnak valakit (fimekben) de az injekció beadását semmiképpen nem tudom végig nézni, akkor elfehéredek rögtön
2010. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Félek és undorodok : rovarok, giliszta, csiga, állatkínzás, emberi és állati belső szervek, hányás, más ürüléke (állat,ember ) stb :D
2010. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim válasza:
A pókoktól.de csak azoktól a nagy keresztes pókoktól,meg a madárpókoktól(amit szerencse nem sűrűn látok. A levágott körmöktől,és nem a sajátomtól,hanem másétól,ha meglátom komolyan hányingerem lesz..másnak a hányásától,olyan rám is rámjön a hányás. a büdös szagoktól,Multkor a metróba egy csöves üllt mellettem,azthittem ott helyben behányok,a bogarak semlegsek,a cserebogarat szinte imádom..félek a szeretteim és az egyetlen kutyám halálától,félek a balesetektől,és a gyorsaságtól,a magasságtól,de legfőképpen talán attól hogy nem használom ki az életemet,és örök koromban döbbenek rá,hogy semmit nem csináltam tulajdonképpen..félek hogy megvakulok,vagy hogy baleset ér....
2012. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Én a saját halálomtól félek és a csigáktól undorodok a legjobban.
2021. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Félek attól, hogy egyszer elrabolnak és nem tudja meg senki, hogy mi történt velem.
2021. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!