Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nekem semmi sem...

Mit tegyek ha nekem semmi sem jön össze? Se barátnő, se család, se suli, semmi az ég világon, mindig én szívok meg mindent a legjobban.16f

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan alap dolgoknál elakadok mint hozzászólni egy idegenhez. Egy sráchoz nem merek szólni csak így "haverkodás" vagy akármi célból, nem hogy egy lányhoz. Discoban sem, ittasam. Basszus annyira pocsék minden de nem értem miért.. mintha valami felsőbbrendű erő engem választott volna ki h szivasson..:S
2010. dec. 18. 12:43
 1/9 A kérdező kommentje:

A tanulás se jön össze. Hiába tanulok egy dolgozatra akár több óra hosszát, örülök ha összejön a 2es belőle.


De ez a mostani állapot nem volt mindig így, 4-5 éve én voltam mindig a középpontban, majdnem kitűnő tanuló voltam, most meg áhh.. minden elb@szódott

2010. dec. 18. 12:45
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ébredés után-- még az ágyban imádkozz. Köszönd meg, hogy felébredtél. Vedd sorba az előtted álló napot. Az imádban kérd, hogy segitsen az Úr. Kérj jó kedvet is, nézd meg mennyi mindenért lehetsz hálás. Légy vidám.
2010. dec. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? Lehetőleg valami értelmesebb választ vártam:S
2010. dec. 18. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A Te nyelvezetedre lefordítva az annyit jelent, keress fel egy pszichológust, pszichokineziológust, vagy egy reiki mestert.
2010. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem azt jelenti, hogy kuruzslókat csalókat jósokat meg efféle bünözőket kell felkeresned.

1) Talán ne igyál mert randa leszel mint egy boszorkány , kinyúlik a bőröd, felpuffad az arcod,elhízol, rászoksz, hülye leszel, és a májad elvisz 5 év múlva.

2) Keresd meg az okokat hogy miért nincs önbizalmad, írd le h. mik a problémáid, és sorban kezdj bele megoldani ami rajtad áll. Több áll rajtad mint gondolod!

"A 10000 mérföldes út is egy lépéssel kezdődik." (Lao Ce)

3)"Meg kell tanulni örülni annak ami a miénk." (..?..)Ugye azé'van valamid?

Jobbulást.

2010. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nyuwesh válasza:

Ne sz**jál be, ez nem valami átok vagy ilyesmi. Mindenki átesik ezen, és te éppen pont az egyik leghúzósabb szakaszában vagy ennek(értsd: tinédzserkor). Ez egy teljesen alap "skill"-je a jó öreg és bölcs Életnek, éppen próbálja felhívni a figyelmedet valami fontos dologra. Igyekezz odafigyelni a "szavaira", mert addig fogja rugdosni a se**edet, amíg fel nem fogod, hogy mit szeretne neked megtanítani. Hogy is szól a "klasszikus" kérdés..? : Van egy jó és egy rossz hírem.., melyikkel kezdjem?


Általában ezt szokták kérni elsőként, uh. kezdem a rosszal: Az Élet Iskolájában, a hétköznapiakkal sokszor ellentétben még az "old school"(értsd: a Te szempontodat, fejlődésedet és növekedésedet alapul vevő) szabályok vannak még életben, még akkor is ha Te éppen még vakocska vagy azokba belelátni. Itt ha beugatsz a "tanárnak", akkora maflást kapsz, hogy leszáll a fejed. Ha ellógsz valamelyik óráról akkor könnyen ott találhatod magadat újra a tábla mellett, amint a teremben egyedül írod le százszor egymás után "Megígérem, hogy ezentúl szót fogadok és nem leszek rossz gyerek". Még valami.., bármikor amikor ellustálkodsz ezt-azt "odakint", újra a padban találhatod magad, amint a "tanár" által a fejeden széjjelb***ott vonalzók apró szilánkjai szikráznak a napfényben a fejed körül folyamatosan, miközben a többiek meg buliznak, mosolyognak, és látszólag tök jól elvannak ezalatt.


Jó hírek: Ha rendesen bejársz az órákra, és becsületesen dolgozol a fontos "tantárgyakon", odatéve magadat, nem csak úgy ímmel-ámmal hanem normálisan, akkor a "Tanár bácsi" elrakja a vonalzót, nem veri a fejecskédet, hanem megdícsér és csokit ad meg barátnőt, meg elismerő pillantásokat az ismerőseid szemében, meg egy rakás egyéb f**za dolgot még, és aztán udvariasan kitessékel az Iskola ajtaján, hogy Te is bulizhass kint, meg mosolyogj és jól érezd magad, vagy akár.. ha éppen az esik jól neked.. röhögj azokon akik éppen bent vannak még az órákon, mert teszem azt hülyék, mint a s***em. Mindaddig, amíg valamilyen általad elkövetett f***ság következtében újra a padban nem találod magadat, és így tovább egy szép napig, amikor is meghalsz. Nagyjából ennyi.


Remélem nem volt túl elvont a megfogalmazás, és segített is, amit leírtam. Próbáltam nem mellébeszélni, és kíméletlenül leírni, hogy szerintem mi a helyzet.


A kérdésedre konkrétabban válaszolva: (bár szerintem az első válaszom is olyan konkrét volt, mint az istennyila, de hátha...), szóval: a problémádra nincsen kész "recept", mindenkinél más, ez azért van ilyen okosan kitalálva, hogy elkerülhetetlenül NEKED kelljen felemelni a se**edet és megkeresni. Ezt nem lehet elsumákolni. Nincs mese, csinálni kell. Senki nem tudja garantálni, hogy ez sikerülni fog neked. Ha viszont nem próbálod meg, akkor 100%, hogy nem fog. Tehát, ha a józan ész szabályait követed meg fogod próbálni, mert csak így sikerülhet.


Az Élet picit "trükkösen" tanít. Persze csak addig látszik az "ő" módszere furának, amíg nem látod át, hogy milyen elvek szerint épül fel az ő tanterve. Ő ezt nem pénzért, vagy elismerésért csinálja, hanem mert, akár hiszed akár nem , önzetlenül, és csakis Téged szem előtt tartva, jót akar Neked.


Ha éppen azt tapasztalod magadon, hogy izomból "üt-ver" téged, azt nem azért teszi, hogy bántson, vagy hogy lekuporodj bőgve a sarokban, hanem hogy mozgásra bírjon, mert épp úgy látja hogy picit "megálltál" és létrejött körülötted egy, hogyismondjam.. "egy helyben toporgás", átjött?


Ismered a mondást? "Aki nem hiszi, járjon utána"


Ha nem hiszel nekem, járj csak utána nyugodtan. Minél előbb, ha lehet. Ne szokj hozzá ehhez az állapothoz, amiben most vagy, mert ha megszokod, az jó nagy sz*pás lesz számodra. De mondom.. , ne nekem hidd el, mondani bármit lehet, az ingyen van. Ez, amit ide leírtam mind csak duma, semmit több. Próbáld ki, majd meglátod.. ;)


Válaszoljak MÉG KONKRÉTABBAN?? Arra, hogy "mit tegyek"?


Rinyálás, hisztizés abbahagy, mivel attól az égvilágon semmi nem fog változni semerre, s**g felemel, bekussol és megy és küzd. Ugyanis (szinte) semmi sincs INGYEN !, meg kell érte dolgozni, kivéve a szófosást, az nem kerül semmibe, a kifogás is "free item", azt is szokták mondogatni a kifogással kapcsolatban, hogy olyan, mint a s*gglyuk, van belőle mindenkinek. Hirtelen ennyi ugrott be a témáról. A többi - általad éppen hiányolt - "cucc" is visszatér majd, ha így jársz el, pl. önbizalom, satöbbi, ugyanis már lesz alapja annak, hogy azt érezd magadban, ugyanis teszel érte. Ha meg nem, akkor meg marad minden nagyjából így. Számomra elég egyértelmű választásnak tűnik..., hát akkor.. Hajrá !, Sok sikert !


Én pont 2x annyi idős vagyok, mint te most, 32. Volt pár - finoman szólva is - meredek szakasza az életemnek. Volt olyan nem is egyszer, hogy azt hittem, hogy "nha.. gyerekek, ez nekem túl sok, én ezt nem fogom kibírni, ez már tényleg túlzás b***d meg, hát így jártam, ennyi, vége". És most éppen itt ülök, és vigyorgok, mint egy hülye :)))


Remélem tudtam segíteni.


Üdv.


Nyw

2010. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fuh, köszönöm utolsó válaszoló, nagyon hasznos volt amit írtál. Megfogadom a tanácsod :)
2010. dec. 18. 16:42
 8/9 anonim válasza:
Nézd én katolikus vagyok,de nem mindig az ilyen dolgokban hiszek,de nagyon sok esetben az isten tényleg segít és az imádkozós módszer használ,de bíznod és hinned kell benne!Nekem az az elvem,hogy akinek fiatal vagy gyerekkorában rossz az élete felnőtt vagy időskorára biztos,hogy jó élete lesz hidd el!
2010. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

küldj nekem privát emailt

meglátjuk tudok-e segíteni

2011. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!