Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan mentális rendellenes...

Van olyan mentális rendellenesség ami gyógyíthatatlan?

Figyelt kérdés

Van oylan mentális rendellenesség ami gyógyíthatatlan és nem születéstől kezdve viselkedik így az illető?

(Tehát olyan mentális rendellenesség ami nem volt jelen születésénél az illetőnek, viszont mondjuk 14 éves korában megjelent egy gyógyíthatatlan mentális betegség, és ezt a betegség nem magyarázható semmilyen balesettel)

Ha van ilyen tudtok egy párat írni?



2022. ápr. 8. 14:54
 1/5 anonim válasza:
58%
Skizofrénia például
2022. ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Skizoférnia, bipoláris zavar - gyógyszerekkel ezek szinten tarthatóak de nem lehet meggyógyulni belőlük. Leggyakrabban kamaszként/fiatal felnőttként kezdődnek a tünetek.
2022. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Borderline, disszociatív személyiségzavar. Biztos van még egy jó pár.
2022. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A hülyeség.
2022. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én borderlineos vagyok, és van disszociatív személyiségzavarom is. Nekem 15 évesen kezdődtek a tünetek, a gyermekkori traumák és stressz hatására(nem feltétlen családi), de nem örökölt, nem veleszületett, csak szépen lassan kezdtek kibukni a tünetek. Engem gyógyszerrel nem kezeltek(néha jobb lett volna, de örülök hogy nem kell), jelenleg sem kezelnek, enyhültek a tünetek, tudok vele élni.

Nem járok terápiára, mivel lett egy környezetem, amiben sokat enyhültek a tüneteim.

Kb. December környékén volt a legrosszabb, senkinek sem kívánom.

2022. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!