Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretnék pszichológushoz és...

Szeretnék pszichológushoz és / vagy pszichiáterhez fordulni, de nem merek időpontot kérni és elmenni?

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem, de nem merek időpontot kérni és elmenni sem. Amikor még a neten keresztül is lehetett időpontot foglalni, akkor foglaltam, de végül lemondtam mert nem mertem elmenni. Most már csak telefonon tudnék időpontot kérni, de telefonálni egyáltalán nem merek.
2022. ápr. 10. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
És most milyen tanácsra vársz?
2022. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most is kereshetsz valakit online, akivel e-mail-ben megbeszélhetsz mindent.
2022. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérd meg egy barátodat/barátnődet, hogy telefonáljon helyetted, és kísérjen el.
2022. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincsen senki, akit megkérhetnék.
2022. ápr. 10. 15:35
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

4: ne mondd már, hogy se anyád, se apád, se testvéred, se barátnőd, se kollégád, se szomszédod, se senki...????


A Holdon élsz?

2022. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Állami vagy magán? A magánoknak mindegyiknek van e-mailcíme.

Ha telefonálni kell, nem harapják le az orrodat, megmondod, hogy időpontot akarsz X.Y.-hoz, ők meg adnak, te pedig megmondod a nevedet, megköszönöd és viszonthallásra. 2 perc alatt lebonyolítható. A saját gyógyulásod érdekében át kell lépned a saját árnyékodat, annak tudatában, hogy reálisan nézve ez egyáltalán nem egy nehéz cselekedet, csak te minősíted annak.

És menj is el, hiszen ez az állapot ellehetetleníti az életedet, és a pszichológusnak (első körben pszichológushoz menj, ne orvoshoz) pont az a tanult szakmája, hogy ilyen klienseket kezel. Hogy a segítségével normálisan tudjál élni, ahogy szeretnél.

2022. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, képzeld nincsen senkim sem, akit meg tudnék kérni.
2022. ápr. 10. 15:39
 8/14 A kérdező kommentje:
Elsősorban állami, mert a magán nagyon drága, ahogy néztem.
2022. ápr. 10. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Akkor szedd össze magad, és hívd fel.
2022. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Telefonálás előtt írd le: nagyjából mit mondanál... "Jó napot kívánok, Xy vagyok, Dr/Nemdr Xy nőhöz/úrhoz szeretnék időpontot kérni, milyen időpontokban mehetnék? <felsorolja> "Köszönöm, a X nap Y óra megfelelő, nagyon köszönöm, viszont látásra, szép napot kívánok.
2022. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!