Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha folyamatosan egy dolgon...

Ha folyamatosan egy dolgon gondolkodok, akkor az annak a jele, hogy nem bírom feldolgozni?

Figyelt kérdés

A napokban történt egy s más, és egész nap azon pörgök vicc nélkül, semmi masra nem tudok gondolni, a gondolatok 100%-a ebből áll.

Akkor most vmit traumának éltem meg es megakadt a lemez?

Kívülről nézve annyira nem traumatikus....


2022. ápr. 12. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha a napokban történt, akkor azért elég elhamarkodott kifejezés, hogy nem bírod feldolgozni. Mi az az eset?
2022. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Semmi komoly. Egy barátomról hallottam olyan hírt amit soha nem gondoltam volna róla.

Így már nem ugyanaz...elég súlyosan csökkent a szememben.

2022. ápr. 12. 17:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát, idő kell, míg megemészted. De egyrészt biztosnak kell lenned benne, hogy igaz, másrészt nem mindegy, hogy mikor történt és azóta hogy változott, végül el kell döntened, hogy így elfogadod-e vagy sem. Ha elfogadod, akkor ne rágódj, ha nem, akkor meg ezt tedd nyilvánvalóvá.
2022. ápr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tutibiztos, ő maga mondta.

Nem fogadom el, de így is ezen kattogok.

Hogy tudnám ezt abbahagyni? Szeretném normálisan folytatni az életet...😅

2022. ápr. 12. 18:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadod el, akkor a barátságot meg akarod szüntetni. De ez többéves barátság után nehezen megy neked. Mit követett el, ami ennyire kiakasztott?
2022. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem többéves barátság.

Álszent. Adja a jótanácsait, amiket maga se tart be.

2022. ápr. 12. 18:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor végképp nem érthető, hogy ha nem is szereted, akkor mit izgatod magad rajta. Ha nem többéves, akkor még csak csalódásról se lehet beszélni.
2022. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Remélem a jó tanácsai miatt elmartál magad mellől másokat….

Így kell annak,aki másra hallgat.

2022. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kinek a jó tanácsai miatt?

Nem hallgattam senkire.

Ahogy rád se :)

2022. ápr. 12. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Hadd találjam ki, mélyen vallásos feddhetetlen szent életű barátodról kiderült romlottabb,mint valaha gondolnád :)
2022. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!