Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a vadaskert gyermek...

Milyen a vadaskert gyermek kórháznak a barlang része?

Figyelt kérdés

4 napra fogok járni oda hogy megnézzék milyen mentális bajaim is lehetnek.

Az érdekelne hogyha nem vagy anorexiás, a súlyod megfelelő de mégsem akarod megenni az összes ételt engedik hogy meghagyd? A szülőknek mit mondanak el és mit nem? Mennyire figyelnek oda az emberekre és milyen általános kérdések vannak mondjuk csoport terápián? Aki önbántalmazás miatt kerül be azzal mit kezdenek?

Kérlek segítsetek mert nagyon félek:(



2022. ápr. 13. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Én tavaj jártam oda komoj hely..

Élve megynyúznak főleg ha nem eszed meg a kaját! A szüleidnek pedig mindent elmondanak! Aki pedig önbántalmazás miatt kerül be azt bezárják egy sötét szobába egész napra és justin bieber zenét nyomatnak full hangerőn!



Jó amugy viccen kívül nemtudom nem emlékszek a világomat se tudtam amikor oda jártam full kattos voltam akkoriban..

2022. ápr. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!