Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Vadaskertben milyenek az...

A Vadaskertben milyenek az ételek? Esetleg élménybeszámoló?

Figyelt kérdés

Akik jártak már ott azok elmondanák,hogy milyen ételeket,mekkora mennyiségeket kaptak?


Holnap mennék be a Barlangba és kíváncsi lennék,hogy mire számítsak.Olvastam jót is,rosszat is.


Igaz,hogy nem mehetek egyedül mosdóba?Hogy mellettem ülnek,amíg meg nem eszem? Az is,hogy csak feküdhetek?

Ezeket olvastam és ez így őszintén bevallva eléggé megrémiszt...

Vihetek be magammal oda könyvet,vagy valamit amivel lefoglalom magamat,vagy ilyeneket felejtsek el?



#barlang #Vadaskert ételek anorexia
2016. dec. 5. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha ANOREXIÁS VAGY AKKOR NAGY MENNYISÉGŰ ÉTELT KAPSZ ÉS ZABÁLJ NEKEM MERT HA NEM AKKOR LESZÍJJAZNAK ÉS ORRON KERESZTÜL MEGTÖMNEK MINT A LLIBÁT
2016. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kedvesek, jófejek a vadaskertben. Nem kell félni. Vihetsz könyvet, zenét, de a telefont elveszik.
2016. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
jó a kaja. szerintem. és nem tömtek engem. ha nem néznek oda passzold le a kaját
2017. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!