Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fura személyiség Escitiltől?!

Fura személyiség Escitiltől?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár hónapja szedek escitilt, az elején enyhitette pár problémám de nem oldotta meg a lényegét de míg visszakerülök az orvoshoz ezt kell szednem,viszont az elmúlt pár hétben elég furának érzem magam. Nagyon energikus voltam mindennap menni akartam valahova mostanában viszont még a fürdésre is nehezen veszem rá magam és sehova nem megyek szívesen, illetve beszédes voltam de mostanában mindenki megjegyzi,hogy nagyon csendes vagyok ha kérdeznek se válaszolok néha és azt is mondták hogy kivan üllve az arcomra a szenvedés xd A fejemben egyébként eközben folyamatos rágódás megy azon,hogy mennyire haragszom a családomra és nem tudok túl lépni ezeken a gondolatokon, mindennap órákat agyalok, de már azon is idegeskedem,hogy miért lettem ilyen fura. Talán csak az,hogy jobban megélem az érzéseim és nem tudom feldolgozni őket, nem tudom de ijesztő. Nincs most kivel megvitassam ezeket mert a pszichológusom jó pár hete nem tudott fogadni, ti mit gondoltok?

2022. ápr. 13. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
"Te oldod meg a lényegét" nem a gyógyszer.
2022. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végülis mi lett veled?
nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!