Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leszázalékolnának ilyen...

Leszázalékolnának ilyen mentális problémával? :Borderline sz.zavar,szoc.fóbia,szorongásos depressziós zavar, pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Van akit hasonló dolgok miatt leszázalékoltak?

Nagyon nehezek a mindennapjaim, a munkában nem tudok teljesíteni a szorongásom miatt, állandóan előjön a szorongás, pánikbetegség, 2 hetet tudok dolgozni, vagy ha annyira szorongok hogy rámegy a hasamra....Nem tudok aludni sem normálisan.

Szedek antidepresszánst, és napi 2 db nyugtatót.


Mivel lehetne csökkenteni, hogy tudjak dolgozni?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. márc. 31. 11:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom.
2022. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Akkor miért válaszoltál?

Azok válaszára vagyok nyilván kíváncsi, akik tudják.

2022. márc. 31. 11:24
 3/37 anonim ***** válasza:
13%
Mert érdekel engem is azok válasza akik esetleg tudják a választ, és nem szeretem a kérdéseket a figyelt kérdések közé betenni.
2022. márc. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném,akkor az emberek negyede kérhetné. Keress egy jó orvost és válts gyógyszert ha szükséges,de a legfontosabb a gondolkodás átállítása és az akaraterő.

Én is ezekkel küzdök és nekem is van hogy alig bírom ki a munkaidő végét,de hidd el ha csak otthon lennél még rosszabb lenne.

Arra jöttem rá,hogy nagyon fontos az akaraterő ami rohadt nehéz de csak ezzel lehet kordában tartani.

2022. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy segítene pszichoterápia, a szorongás okának feltárásában, megtalálásában, megoldásában. Hetenként egy alkalom (beszélgetés, nem gyógyszert ír)
2022. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

#4-es!

Nem otthon lennék, hanem dolgoznék mint megváltozott munkaképességű, az a célom, hogy normálisan tudjak, nem az hogy itthon üljek.

Dolgozom alkalmi munkában, de ez nagyon megterhelő mert nem tudom meddig tart,meddig kellek, nem vagyok bejelentve.

2022. márc. 31. 11:34
 7/37 anonim ***** válasza:
40%
Kezdeményezheted a leszázalékolást.
2022. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
8%
Ezek a felsoroltak nem elmebetegségek, "csak" személyiségzavarok, ilyennel nem százalékolnak le. Nem számítanak hivatalosan betegségnek.
2022. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2022. márc. 31. 12:54
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Mentális betegségnek számít, nem kell a leszázalékoláshoz, hogy elmebetegségnek számítson.
2022. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!