Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni?

Meg akarok halni?

Figyelt kérdés

Hogy lehetne ezt az iszonyat erős halálvágyat megszüntetni?


Kb 2 hónapja öngyilkossági gondolataim vannak és volt 1 kisérletem is de a végén észhez tértem mielőtt elvéreztem volna gyorsan elszorítottam a vágásokat hogy ne fojjon ki több vér (felvágtam a két csuklóm) és így túléltem..


Nagyon megbántam utána ezt a dolgot de megint késztetést érzek arra hogy kinyirjam magam és nagyon nehéz ellen állni, egész nap nézelődök a házban mivel lehetne gyorsan fájdalommentesen eltávozni..


Mit lehetne ez ellen tenni?


Pszihológusnál voltam 1szer ö depressziot, panikbetegseget állapított meg.



2022. ápr. 14. 00:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja és azért csak egyszer voltam pszihologusnal mert nincs lelki oka ennek a dolognak szóval tovább küldött pszichiáterhez de oda még nem jutottam el 2 hét múlva tud fogadni (magán)



Addig is hogy bírjam ki? Olyan üresség van bennem hogy már mindjárt kötöm a kötelet a nyakamba. Nincs kedvem semmihez nem látom értelmét semminek már teljesen elhanyagoltam magam egy szemétdombon lakok úszik a ház velem együtt.. hiába látom mi mindent kéne csinálni egyszerűen nincs kedvem semmihez még élni sem és nem tudok ez ellen mit tenni.


Abban bízok hogy majd ha adnak valami pirulát az hátha segít kihúzni a szarból..


19f

2022. ápr. 14. 00:46
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Hali! Keress valami hobbit, ami neked idegen és mivel érdekel, elkezded kitanulni az adott dolgot, ami leköt. Aztán még sikerélményed is lehet.
2022. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
A kórházban azonnal kell, hogy fogadjanak.
2022. ápr. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

"Meg akarok halni"


Én is. Nincs, ami motiválna, értelmetlen a létem.

2022. ápr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy kis olvasás és máris jobb lesz
2022. ápr. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Nézd ezen nem egy bogyó fog segíteni.


Ezen csak TE tudsz változtatni.

Egyedül élsz? Szülö, testvér, barát?


Kelj fel, és menj el a friss levegőre sétálni, futni.

És kezdj el élni! Dolgozz, tanulj, jótékonykodj.

2022. ápr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Talalj valami jo elfoglaltsagot
2022. ápr. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
Én aludni akarok.
2022. ápr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy sz.r pszichológusod lehetett... Keress egy másikat! Olyan nincs, hogy ne lenne ennek lelki oka, micsoda sarlatán!
2022. ápr. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez van. Én 2 hete szedek antidepresszánst, de még nem kezdett el hatni (pár hét kell neki, amíg elkezdi kifejteni a hatását). Legalább nyugtatót is felírt a pszichiáter, szóval már alig stresszelek. Nem érzem jól magam, üres vagyok és még mindig meg akarok halni, de legalább a stresszt tudom kontrollálni, mert mindig a stressz volt az, ami arra késztetett, hogy impulzívan kinyírjam magam.
2022. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!