Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyomorideg okozhat ilyen...

Gyomorideg okozhat ilyen panaszokat?

Figyelt kérdés
Hétfőn nagyobb munkahelyi stressz ért, kedden a munkahelyemen nem volt már étvágyam,de amikor hazaertem jobban voltam meg tudtam enni. Szerdán szabad voltam, de megint nem bírtam enni, este már ittam egy felest (soha nem ezzel oldom a stresszt, de gondoltam, ha attol jobban leszek akkor tudom, hogy nem beteg vagyok). Iszonyú éhes lettem utána, ettem, de nem igazán esett jól akkor se. Ma pedig szintén csak kinlodok az étellel. Tipikus gyomorideg érzésem van, de nem szokott nekem semmi miatt napokig tartani így folyamatosan, illetve ami szokatlan, hogy sokat bofogok és zuborog a hasam. Viszont most már rosszul vagyok az éhségtől, és ha magamba erőltetek pár falatot kb 2 óra és megint ugyanolyan üres a gyomrom, sok a savam, emelygek, de alig bírok lenyelni bármit is. Gondoltam vírusra is, mert pár kolléganőmnek volt hányás-hasmenes de én velük nem sokat érintkezek, viszont mivel nagyon félek a hanyastol meg erre is raparaztam. De akkor már hétfőtől lett volna hányás vagy hasmenés nekem is, ugye? Az nem lappang ennyit... Nem tudom, hogy nyugodjak meg mert ez már tudat alatti, már nem tudom mi bajom van, a problémám elengedtem, semmin nem szoktam napokig stresszelni.
2022. ápr. 14. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkohol az nem oldja meg a problémát! De valószínű a gyomoridegtol is lehetnek ezek a panaszok,főleg,hogy nem vagy éhes! Ezt én tapasztalatból írom,ha gyomoridegem van nem bírok enni,sőt hányingerem is van... De reméljük hamar elmúlik és minden rendben lesz!
2022. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gyomrom nagyon éhes, korog, de egyszerűen nem kívánom és aztán meg már egyre rosszabbul vagyok attól, hogy üres a gyomrom és marja a sav és még annyira se tudok enni :(
2022. ápr. 14. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Háztartási keksz, sós keksz, ropi, pirítós, üres langyos tea ilyenkor segíthet. Velem is előfordul néha, és nem is kell erőltetni az evést, de óránként egy falat keksz az muszáj.
2022. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld ki magadból a problémákat vagy azzal az illetővel aki miatt kialakult a gyomorideg...nekem ez szokott segíteni... A gyomorsavra pedig amit az előttem szóló írt...csak vigyázz a gyomrodra mert a sávval én is küszködok sajnos..?
2022. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!