Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a véleményetek az öngyilkos...

Mi a véleményetek az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 17. 01:22
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Nagy kár, hogy emberke erre vetemednek. Az esetek túlnyomó részében elkerülhető lenne megfelelő segítséggel, érzéketlen világukban azonban értékes életek vesznek el a történesek előnytelen láncolatának folyományaképpen.
2022. ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
83%
emberek*
2022. ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
szomorú, ha egy ember eljut idáig
2022. ápr. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
73%

Szerintem rendben van. Van olyan amikor az ember már annyira elkeseredett, hogy szerinte nincs más kiút és akkor ez egy elfogadható döntés.

Viszont más helyzetben, például figyelemszerzés céljából szánalmas és önző dolog.

2022. ápr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
10%
Hogyha bőrpofa elrabolna engem és a pincéjében kínozna, akkor én is azt csinálnám.
2022. ápr. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%

Nehéz kérdés.

Egy igen komoly traumának kell be következni-e, hogy valaki már ide el jusson.

Van egy kollégám, aki 1 éve meg próbálta magát fel akasztani, de túl élte. Annyi szerencséje volt, hogy a kötél nem bírta el a testsúlyát, és így el szakadt. Még látszódik a piros kör vonal a nyakán.

Teljesen más ember lett, és ez sajnos nem jó értelemben írom. Agresszívabb lett, kevés az ön bizalma, és a legapróbb hülyeségen is fel kapja a vizet.

Segítünk neki amiben csak lehet, hogy többet ne csináljon ilyet, és a gondolatát, verje ki a fejéből.

2022. ápr. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
45%

A legjobb, leglogikusabb, legokosabb dolog, amit egy ember megtehet hogy kilép ebből az undorító körforgásból amiben vagyunk.

Irigylem azt, akivel elvetélnek, vagy abortuszra mennek vele.

Plusz nem kell átélni hogy oregen magatehetetlenül cserélik alattad az ágytálat, miközben varod a halált.

Rengetegen szenvedni szuletnek ide, köztük en is.

2022. ápr. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 franciasrac ***** válasza:
85%

Ha tényleg akarod, az éledtdnek nincsen már értelme akkor igen

Ha csak depressziós vagy, ez teljesen meggyogyítható és szerintem nagyon buta életet vesztegetni ezért

2022. ápr. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
95%

Szomorú, de nem tudjuk a hátterét, hogy min megy keresztül az az ember, aki ilyet tesz.


Nekem nagyon sok ismerősöm tette már meg, dél-alföldről vagyok, itt a legmagasabb az öngyilkosság, országosan is.

2022. ápr. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Hogy mi a véleményem? Januárban majdnem megtettem, kb ennyi. A véleményem az, hogy én sem gondoltam volna hogy idáig lehet jutni, de sajnos van ez a mélypont.
2022. ápr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!