Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már pszichopatával...

Voltatok már pszichopatával párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van papírja róla, de sajnos későn tudtam meg. Mindig is éreztem,hogy valami nincsen rendben, de nagyon intelligens és borzasztóan jól manipulált. Még azok után is sikerült neki ,hogy a kezembe fogtam a papírt. Most próbálok kilépni belőle, de nehéz. Nagyon megszerettem.
2022. ápr. 18. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Nyugi. A nők szeretik a bolondokat.
2022. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
A papír előtt nem volt gond. Most hogy őszintén megmutatta hol a baj? Rögtön te változtál meg.
2022. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok….és nem, ez annál több. Teljesen kiborított.
2022. ápr. 18. 10:49
 4/13 A kérdező kommentje:
Már a papír előtt is, de azt hittem csak valami trauma érte, amin egy jó pszichológussal, részemről kellő támogatással együtt túljuthatunk. Mióta meglett a papír eldurvult. Már nem is próbálja a látszatot fent tartani…
2022. ápr. 18. 10:51
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

"A papír előtt nem volt gond." Olvastad az eredeti posztot?! ("Mindig is éreztem,hogy valami nincsen rendben, de nagyon intelligens és borzasztóan jól manipulált.")


Kérdező: Ne sokat gondolkozz, lépj ki a kapcsolatból, tiltsd le. Pláne, ha már nagyon kiborított. Nem úgy tűnik, hogy Neked ezzel az emberrel kapcsolatban kellene maradni.

2022. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ #5
2022. ápr. 18. 10:54
 7/13 anonim ***** válasza:
3%
A mnenálisan beteg ember megfelelő támogatással és rendszeres pszichiáter által felírt gyógyszer szedésével tünetmentes lesz. Most te vagy aki ezt tönkreteszi. Tökmindegy hogy nő vagy, vagy férfi.
2022. ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
#7: ez IS áldozathibáztatás. Nem ő teszi tönkre. Ha szedné a gyógyszereit a párja, nem borította volna ki. Melyikőtök akar a kérdező helyében lenni és bevállalni egy pszichopatát, aki időnként jól kiborít? Olyan pár kell, akivel nem sajnálatból van együtt, hanem szerelemből.
2022. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Jól értem ez egy fennálló párkapcsolat ahol a férfi diagnosztizáltan pszichopata, ezt azonban elfelejtette a partner orrára kötni. A papír véletlenül került elő, vagy a pali gondolt egyet és megmutatta? Mennyi ideig várt vele a kapcsolat kezdete, a megismerkedéstől számítva?
2022. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező: akár szakember segítségével, de zárd le a kapcsolatot, ő tud tanácsot adni a kilépést illetően.

Nem tudom hányan fogják majd írni hogy "persze, voltak kapcsolatban ilyen emberrel", mert manapság sláger-diagnózis laikusok körében a "nárcisztikus" és "pszichopata", vagy egyszerre mindkettő.

Esetedben más a helyzet, mivel az illetővel kapcsolatos papírt is láthattál róla.

Érzelmileg mivel nehéz, ezért kérd szerintem szakember segítségét.

2022. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!