Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha szerintem a...

Mit tegyek ha szerintem a párom mentálisan nem ép?

Figyelt kérdés

Nem tudom kihez fordulhatnék, mert erről senkinek sem szívesen beszélnék. Többek közt innen tudom, hogy baj van. Mivel tudom, hogy ha ezt bárkinek elmondanám akkor... Szóval tudom, hogy nem lehet.


Privát válaszokban szeretnék beszélni bárkikkel, akiknek van rám idejük, de csak itt, névtelenül.


Lenne szó párkapcsolatról és ölési vágyról első sorban.


Akit érdekel a TELJES történet, kérem írjon.

Köszönettel: egy fiatal aggódó lány



2018. jún. 1. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég komoly dolog már csak abból kifolyólag is hogy ölési vágyról beszélsz. Érdemes lenne pszichiátriai segítséget kikérni.
2018. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Nekem elmesélheted privátban!

27/F

2018. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Irj!
2018. jún. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szívesen meghallgatlak, de tényleg jó lenne, ha szakembertől is segítséget kérnél.


N/20

2018. jún. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A napló írás sokat segíthet. Abban minden vágyát megélheti legálisan. Pszichiáter sem kell hozzá, a többi már csak önuralom kérdése. Bár nem tudom, hogy miért mondaná el a párjának, vagy hagyna erre vonatkozóan bármilyen biyonyítékot az, aki ilyenekre gondol. De, ha gondolod, akkor beszélhetünk a dologról, mert van benne tapasztalatom.
2018. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz, ha nem gond.

Tizenéves/L

2018. jún. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Örülnék ha nekem is megírnád ugyanis én is hasonló gondolkal küzdök
2018. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, nekem nem írt a kédező.
2018. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!