Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erre a személyiségzavarra...

Erre a személyiségzavarra milyen gyógyszert szoktak felírni?

Figyelt kérdés
Borderline személyiségzavar gyanús vagyok. Aki jártas ebben - ha valóban fennáll ez az állapot, milyen fajta gyógyszerekkel szokás kezelni?
2022. ápr. 18. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Aripripazol-t kaptam rá. De előtte szinte az összeset kipróbáltam.

Amúgy, nem reagál a gyógyszerre a személyiségzavar, mert ez egy állapot, amit csak terápiával lehet javítani.

Gyógyszert csak az alvásom miatt szedek, mert az egy kész káosz.

De tökmindegy mi milyen gyógyszereket írunk/szedünk, a dokid majd úgyis tudni fogja mit kell felírnia, aztán ha nem jön be keres mást.

Bízz az orvosodban!! <3

2022. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Legyszives leirnatok, hogy milyen tüneteket produkáltok? Lehet nekem is ez a bajom.😓
2022. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

2-es, akkor menj el dokihoz! Mert te is érzed, hogy valami nem okés. Egy orvos többet tud mondani, mint a gyakori jónépe. Meg nem létezik két egyforma ember, még akkor sem, ha megegyeznek a diagnózisaik.


Amúgy, mennyi idős vagy?

#1-es voltam.

2022. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%
általában lamolepet írnak fel plusz lítiumot mellé ha nem hatna eléggé vagy valamilyen antipszichotikumot
2022. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!