Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A melatonintól lehetek másnap...

A melatonintól lehetek másnap rossz közérzetű és fájhat a fejem?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem kiutott mikor bevettem es másnap 6kor kipattant a szemem
2022. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól nem. A hatása akkor már nincs is jelen.
2022. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasfájás / hasmenés lehet ha túl adagolod. De semmi komoly.
2022. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De!Az egyik mellékhatása a fejfájás+ a hányinger, szédülés is jellemzőek. Én nagyon rosszul éreztem magam a 2. adag bevétele után. Hihetetlen ingerült voltam, kimerült, szomorú. Biztos, hogy attól volt mert ilyen állapotba sose szoktam lenni. Azután nem vettem be, de a 3. napon szintén kimerültség, szédülés,fejfájás, hányinger.. nem játék ez a dolog, főleg ha valamiért nem tűri az ember szervezete mesterséges formában.
2022. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
túladagolás esetén igen
2022. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 4-5 darabot szoktam bevenni, de semmi. Attól függ kinek mennyire van szüksége, és mennyit tud elhasználni a szervezete. Túl adagolás alatt, remélem nem 6mg-ot mondasz. Ha mellékhatásaid vannak hagyd abba a szedését ez ennyire egyszerű, rajta van a papíron. Nincs szimplán szükséged rá, és azért kidobja a szervezeted, mert nem tudja felhasználni azt.
2022. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bécs P válasza:

Ez szerintem nagyon egyéni, hogy kinél jelentkeznek mellékhatások (van-e rá szükség, bírja-e a szervezeted, szedsz-e más gyógyszert, stb.)


Én tegnap vettem be 3 mg-ot, engem elálmosított,segített, de ma egész nap kába/lassabb voltam, ami viszont már zavaró volt.

2023. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!