Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mással is megtörténik, hogy...

Mással is megtörténik, hogy elfelejti kicsoda is valójában?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok egyedül és azt vettem észre, hogy ha egy pár nap egyedüllét után felhív egy számomra fontos személy... Egyszerűen elfelejtem, hogy hogyan is kell beszélni vele. Nem tudok társaságban viselkedni, sokszor bunkóságokat mondok vagy tudálékos vagyok. Sokszor nem értem a kreativitást mint koncepciót, mint fogalmat. A zene mindenféle érzelmet nékülöz számomra sokszor és nem is értem, hogy hogyan írtam meg az előző darabjaimat. Valószínűleg depressziós vagyok és sokfajta szorongással is küzdök...

Valóban beteges az, ha mondjuk 5-6 napig nem beszélek élőben senkivel? Max a boltban köszönök. Lehetséges, hogy valami szociális defektem van?

Előre is köszi a normális válaszokat és bocsi, ha kicsit kusza volt a beszámoló (:

20/F



2022. ápr. 22. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Az elmondottak alapján nem lenne butaság felkeresned egy pszichológust, én nem vagyok az, és valószínű azok közül sem leszenek sokan akik ide majd válaszolnak neked, vagy még ha azok is nem fognak tudni diagnózist felállítani és segíteni itt.

Valószínűleg van valamilyen problémád, a depresszió elég sok tünetet magyarázna, de tényleg nem szeretnék okoskodni, mielőbb keress fel egy szakembert, segíteni fognak! :)

Kitartást kívánok!

2022. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
GYerekkorodban minden rendben volt? Szüleidet nem akarod megkérdezni? Velük nem kommunikálsz?
2022. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt rendben semmi sem gyerekkoromban. Az egyik szülőm nárcisztikus személyiségzavaros a másik pedig depressziós volt. Először őszintén kb 11évesen gondoltam az öngyilkosságra a sok szidás és verés között, amit kaptam... Az érdekes az, hogy mostmár minden rendben van családilag és sokan tök jogosan kérdezik, hogy mégis mi szomorkodnivalóm van. Én pedig csak azt tudom mondani, hogy nemtudom
2022. ápr. 22. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!