Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek erre fogok valamil...

Szerintetek erre fogok valamilyen gyógyszert kapni ?

Figyelt kérdés

Május másodikára kaptam időpontot pszichiáterhez.A problémám:Ugye soha nem ment nekem a "csajozás" minden próbálkozásom ellenére sem itt kezdődött az egész. Ilyenkor elgondolkodtam, hogy magam fogok meghalni mivel ki fog halni a családom körülöttem mivel én vagyok a legfiatalabb. Innen kezdődött a szorongásom,hogy folyamatosan ezen járt az eszem akkor is ha nem akartam. Ezután elkezdtek sorban meghalni a közeli családtagjaim. Már csak anyám a bátyám (akire nem számíthatok mert olyan a viselkedése mint egy gyereknek) és a nagymamám maradt. Most hogy karácsony előtt apám is elhagyott, már annyira felerősödött bennem ez az érzés, hogy az alapvető dolgokat elvégezni is kín szenvedés. Egyszerűen egy tompa félhalott állapotban vagyok, aki nem tud figyelni sem rendesen koncentrálni sem így rányomja a bélyegét a mindennapjaimra A-tól Z-ig. Egyszerűen rettegek a gondolattól hogy a maradék családomat is eltemetem így persze állandóan jön a gondolat, hogy saját kezüleg teszek ez ellen hogy ne én legyek az utolsó. Valahogy csak ezt a kiutat látom.

Ha ismerős a kérdés az oldalról,azon nem kell meglepődni,igen találkozhattatok már vele hasonlóképeen.


2022. ápr. 23. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy? A válaszok szempontjából lenne jelentősegem
2022. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok.
2022. ápr. 23. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem köszi.


Hát nem tudom, mit fog adni a pszichiater, de ez egy olyan melyről jövő gát benned, hogy ennek a gyökereig mindenképp érdemes lenne leásni, mert csak onnan gyógyítható.


Bennem is voltak ilyen érzések, de akkor 14 éves voltam, azért kérdeztem rá a korra.


Ha nem jársz sikerrel a pszichiáternel, mindenképp menj el alternatív utakra. Kineziológus, vagy theta healing tanácsadohoz. Akiknek ez a szakteruletuk.


Nekem már két válsághelyzetben is ezek hozták meg az eredményt.

2022. ápr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen, fogsz. Antidepresszánst + nyugtatót. És egy komoly terápia sem ártana.
2022. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze. Gyászra is simán felírnak antidepresszánst, de a szorongásod is magas.
2022. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!