Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó rettegésben élek nem...

Állandó rettegésben élek nem bírom már hogy tudok segíteni magamon??

Figyelt kérdés

Lebetegedgtem.

Most folynak a vizsgálatok, fogalma sincs senkinek mi bajom lehet de nem is ez a lényeg.

Hanem hogy bele betegedtem


Egész nap csak ülök és agyalok és olvasok hogy mi lehet ez mi miért történik mi lesz az eredmény.

Mint mikor azt mondják rákos vagy és várod az eredményt és tiszta idegen ülsz és semmire nem tudsz csak erre koncentrálni hiába mind bárki bármit te csak félsz és rettegsz mert nem tudod mi lesz az eredmény.

Ezt érzem állandóan.

Miért van ez ?

Elmúlik valaha ??

Ha kiderül mi bajom elmúlik??


2022. ápr. 25. 18:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom elengedni magam,csak erre fókuszálok


És az sem segít hogy egyedül élek nincs munkám sem így csak ezzel vagyok egész nap elfoglalva

2022. ápr. 25. 18:14
 2/13 anonim ***** válasza:
Mik a tünetek? Mentális probléma gondolom ha ide írtál. Mióta tapasztalod? stb. Pszichiáternél voltál? Nehezen lehet válaszolni ha nem adsz meg támpontokat.
2022. ápr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen ez mentális gond ami most van velem.

Egyébként gasztroenterológus és endokrinológus vizsgál, állandó éhség megállás nélkül hasmenésem van és a cukrom is folyton alacsony,kb 4,5 alkalommal esik le egy nap állandó rosszullét gyengeség.

Ami valószínű a hasmenés miatt van de azt nem tudják mitől.

Talán glutén.

De mindenre tesztelnek most és tükrözès is vár rám.

És félek mi lesz a gond nem tudom mi lehet ez és ez a bizonytalanság tönkre tesz hogy milyen betegség lehet ez.

2022. ápr. 25. 18:20
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha mentális problémára gondolsz akkor pszichiáterhez fordulj. Tükrözés meg a többi. Nem valami szervi elváltozás?
2022. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

4:

Retteg hogy mi a baja !!!!

Te nem érted amit olvasol?????

2022. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az addig érthető, hogy retteg, csak az nem érthető, hogy mitől, mert a "lebetegedés" a népi szóhasználatban a szüléskori ágyba fekvést jelenti vagy a tényleg valami fizikai legyengülést, lázat stb. De a kérdező nem konkretizálja a dolgot.
2022. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem értem. Magyarázd el nekünk.
2022. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érthető.

Beteg

Nem tudják mi a baja .ezért szorong retteg .

Mert nem tudja mi a baja mi fog kiderülni.

Mit nem lehet ezen érteni ?!

Nem az a lényeg hogy diagnosztizáljátok csak segítsetek hogy miért van bele betegedve abba hogy nem tudják mi a baja.

Azért idegbeteg mert egész nap azon agyal és aggódik hogy mi lehet a baja.

2022. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Emberek !


Rettegek mert nem tudják mi a betegségem,ami miatt hetek óta fekszem.


De nem ez a kérdés !!!!!!!!!!!!

Hanem hogy miért van ez hogy ennyire bele vagyok kattanva,hogy egész nap csak arra tudok gondolni,hogy vajon mi lesz az eredmény,lesz e gyógymód, meggyógyulok e és a többi.

Érthetőbb már így ?

Elnézést nagyon ideges vagyok,lehet nem jól fogalmaztam

2022. ápr. 25. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Na már értem. Ne aggódj előre mert felörlöd magad. Mindenre van gyógymód. Nem feltétlen gyógyszerben kell gondolkodnod. Mitöbb arra is gondolj, de főleg arra, hogy nincs nagy baj, "csak" átmeneti nehézséggel küzdöl. A rettegés elveszi az energiád amire szükséged van. Nem tudom mi az ami megnyugtathat.
2022. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!