Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Minden reggel...

Mi a bajom? Minden reggel hatalmas felelemmel ebredek, hasmenesem is van. Semmi baj nincs es en megis rettegesben elek, mitol van ez?

Figyelt kérdés
Mindig azt erzem,hogy semminek nincs ertelme,de tudom,hogy ez butasag.Tud valaki segiteni,hogy mit tegyek, hogy ne erezzem ezt, elmuljon , es normalis legyek.

2012. okt. 7. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ezt hívják pánik betegségnek. Ha orvoshoz mész tuti gyógyszereket fog adni, amiben nem vagyok biztos, hogy jól jársz vele! Próbáld magadban eltervezni minden napodat előző este, reggel újra gondold át... sétálj, sportolj nagyokat. Esetleg lovaglás? A pacik annyira kedvesek.
2012. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért azt megírhattad volna, hogy kisfiú vagy, meg mióta van ez a bajod? stb. Szóval így a semmire nincs mit írni.
2012. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
29 éves nő vagyok
2012. okt. 8. 20:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. okt. 8. 20:17
 5/5 Pinocchio ***** válasza:
Eléggé hasonlít a bajom a tiédre.Bár az enyém elfajultabb.
2012. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!