Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem való nekem az élet buta...

Nem való nekem az élet buta vagyok és mindig depressziós voltam, nem tudom legyőzni magam hogyan legyek jobban?

Figyelt kérdés

Vannak napok amikor ulok faj mindenem a nyakam mindenem es csak nezem a falat nem tudok megmozdulni. Amikor kicsit jobban vagyok kiulok egy kicsit a teraszra, de az minden amit a levegon vagyok. Egesz elemben depresszios voltam, manias depressziot, agorafobiat allapitottak meg nalam, kenyszercselekvesseim vannak egyre tobb. Szerelmes vagyok es beletegedtem abba is es kihasznalt mikor eszre vette hogy bolond vagyok. Baratkozni nem tudok mert megszolalni sincs kedvem.

Nem tudom legyozni magam. Nem valo nekem az elet es semmi sem segit hogy jobban legyek.

Regebben 10-12 evesen is gyogyszert szedtem mentalis betegsegekre, most is kene de nem szedem mert sokkal rosszabb....levagyok lassulva es még begebbnek erzem magam


2022. ápr. 26. 13:31
 1/3 A kérdező kommentje:

A masik nagy bajom hogy buta vagyok nem tudok betanulni semmilyen munkat, nem tudok kapcsolni ha munkaba valamit mondanak nekem. 16 evesen otthagytam az iskolat a betegsegeim miatt nem tudtam jarni, hetekig korhazban voltam. Nagyon elbutultam. Nem tudok gondolkodni.

Emberek teren es a mindennapokban viszont nem tartom magam butanak, csak ha dolgozni kell

2022. ápr. 26. 13:33
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnalom magam nem arrol van szo, de nem tudom ossze szedni magam...
2022. ápr. 26. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha mániás depressziód van nem csoda hogy nem tudsz dolgozni, antidepreszánsoktol én se voltam jobban de lehet egy másik nálad beválik ez tesztelni kéne. Kis adaggal elindulni aztán ha jó növelni. Én is gyógyszert szedek anélkül nem tudnék dolgozni, igaz nekem más bajom van. Pszichiáterrel kéne inditani, aztán ha jó a gyógyszer pszichologusal folytatni, az alapján amit írtál még elég fiatal vagy ilyenkor még jobban működnek a terápiák. Valami könyebb munkát keresnék a helyedben akkor jőn majd sikerélmény is.
2022. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!