Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan ember, akit ha...

Van olyan ember, akit ha csúnyának/kövérnek/gusztustalannak neveznek(főleg ha igaz) az nem hat rájuk, vagy ez mindekit padlóra küld?

Figyelt kérdés

Szerintem az az egyik legfájóbb dolog ha az ember külsejét kritizálják, én is kaptam belőle, ami miatt maradandó gondjaim lettek.

Csak a bosszú maradt és vissza akarom adni, amit én kaptam. Azon gondolkodom elég bosszú e ha csak megmondom a régi bántalmazóimnak, hogy ocsmányak(valóban azok), vagy ennél durvább dolgot kellene tennem…

Volt hogy már hogy el is kezdtem egyébként és tiltottak, szóval nem lehetett kellemes.


2022. ápr. 26. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk, hogy joggal piszkáltak-e vagy ártatlanul.

Nem tudjuk hogy konkrétan mivel bántottak?

Szóval igy nehéz állást foglalni.


Ha az a kérdés hogy hogyan tudsz bosszút állni..... abban tanácsot adni nem tudok.

2022. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A maradandó gondjaid nem azért lettek mert csesztettek a testalkadot miatt, hanem azért mert téged ez különösen érzékenyen érintett, ennek pedig az az oka, hogy saját magad se fogadod el önmagad. Egyéb esetben semmilyen szinten sem érdekelne az, hogy ki mit mondd rád.
2022. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nála csak szebb lehetsz:

[link]

2022. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy igaz e vagy sem, attól függ ki mondja.
2022. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyerekkorban kapott bántalmazás orokre megmarad, meg akkor is ha már targytalan az akkori bántalmazás
2022. ápr. 27. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
5# kérdező, kiegészíteném avval HA te - a szenvedő fél - ellent nem állsz!
2022. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!