Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok! A családtagjaitok...

Bipolárisok! A családtagjaitokkal hogyan értetitek meg, hogy olyan betegségetek van, amit nem lehet...?

Figyelt kérdés

... homeopátiával, kineziológiával, asztrológiával vagy gyógyszer nélkül gyógyítani?


Nincs valami hozzátartozói fórum, csoport, bármi? Ahol talán mások történeiteidből megértenék, hogy hogy megy ez?



2022. ápr. 27. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben izgatta őket hogy bipol vagyok. A búra alapítványnak van honlapja, ahol van fórum is, de én nem írogatok oda. Van szintén egy bipol barátnőm, vele beszéljük meg a dolgainkat, mert ő megért, és én is őt.
2022. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De engem izgat, hogy ők semmit nem tudnak. K.rvára idegesít és bánt. Az egy dolog, hogy hónapokat voltam pszichiátrián és pszichiátriai rehabon és ott van x zárójelentésen, hogy bipoláris zavar. (Még azt meg is értem valahol, hogy a borderline-nal nem tudnak mit kezdeni. Olyan diagom is volt.)


Most ez mi a franc? Hogyan lehet megértetni velük, hogy nem poénból fekszem fél évekig ágyban, utána meg fél évig le sem lehet lőni? (Nem beszélve a hipomániáról, pláne a mániáról.)

2022. ápr. 27. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el a dolgot. Ha eddig nem izgatták magukat, most sem fogják. Úgysem értik meg.
2022. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. ápr. 28. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!