Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az iskola pszichológus értesít...

Az iskola pszichológus értesíti a szülőket, ha szexuálisan zaklattak?

Figyelt kérdés
Még nyáron együtt ittam az egyik fiú barátommal, és ő elkezdett fogdosni. Ha ezt elmondom a suli pszichológusnak, azt jelentenie kell a szülőknek, vagy nem? Még kiskorú vagyok egy pár hónapig.

2022. ápr. 28. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha egy kamasz megfogja a segged, az nem zaklatás te csacsi.
2022. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
1-es te hatalmas barom vagy, és jobb volna ha ezt nem reklámoznad! Ha vkit vki akarata ellenére tapogat, fogdos, akkor az bizony akár tetszikneked akár nem, zaklatás. Pláne ha fenékre, intim részekre irányul a másik fél akarat, beleegyezése nélkül.
2022. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Együtt ivott egy haverjával. Kamaszfiúk szokás csipkedni a lányok seggét, mióta világ a világ. Maximum egy pofont adtál volna neki, és kész. Emiatt nehogy pszichológushoz kelljen járnod.
2022. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Miért pontoztok le? Nem még erőszakolt, csak megfogta a popsiját.
2022. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem mondta senki, hogy erőszakolt, de nem vagy tisztában a szexuális zaklatás fogalmával:

[link]

[link]

2022. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Ha minden kamaszlány gyogyóba járna, mert megpaskolta valaki a fenekét, akkor nem lenne lány szabadlábon.
2022. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
99%
Elég sokat elmond az értelmi szintedről, hogy a pszichológust "gyogyónak" hívod, a szexuális zaklatást meg "szokásnak". Érdekes, az én környezetemben ez nem szokás, hanem ritka paraszt dolog, és akkor enyhén fogalmaztam... A kérdező pedig egy szóval sem állította, hogy emiatt jár pszichológushoz, egyszerűen arról kérdezett, hogy elmondja-e ezt az esetet a pszichológusának. Ha ennyit nem sikerül magadtól értelmezni, akkor ott komolyabb gondok vannak.
2022. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
8-as szerintem jobb ha máshol éled ki a frusztrációdat.
2022. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!