Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova érdemes menni esetleges...

Hova érdemes menni esetleges ADHD kivizsgálásra?

Figyelt kérdés

Van egy gyanúm, hogy ADHD-s vagyok, és gondolkoztam egy ezzel kapcsolatos kivizsgáláson.


Viszont a magyar egészségügyet tekintve szeretném elkerülni az orvosokkal való rossz élményt, így igazából ajánlásokat keresek arról, hogy hol tényleg jó az ilyen jellegű ellátás, hova érdemes menni



2022. ápr. 29. 02:23
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Nem vagy ADHD-s. Szokj le a tiktokrol fb-rol és az instarol és helyre jön az agyad.
2022. ápr. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Semmelweis egyetem figlalkozik ezzel ami tb alapú. A várólista most 13-14 hónap miután beadtad a beutalót.
2022. ápr. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

SOTE, Nyírő, Flash clinic, Zádory, ADHD központ, stb.


A várólista nagyon hosszú lesz. 1-es félékkel pedig ne foglalkozz, azt sem tudja mi az az ADHD

2022. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
1es vagyok. Adhd-s. A Zádorynál is vannak problémák olvass után. Amit írtam az a valóság.
2022. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja a 2-es voltam. (figyelemzavar sebaj)
2022. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hallottam valamit, hogy ott nem fogadnak épp senkit, de azért leírtam. Van valami még talán szekszárdon is, nem emlékszem pontosan.


De alapvetően mindegy, amit a pénztárca enged, mert igazából sehol sem fognak 1 éven belül fogadni szerintem. Szekszárdoson talán, eszembe is jutott, NeuroHarmonia

2022. ápr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3%
ADHD egy trend. A dokik már csak azért diagnosztikálnak ADHD-t minden csitrinek hogy hagyják végre békén. Egyébként az ADHD-val diagnosztikáltaknak csak a 10%-nak van valós ADHD-ja, többi a tiktok trend miatt képzeli be magának.
2022. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Akkor gondolom most alá is fogod tudni támasztani az állításaid, Doktor úr


Nagy lófaxt tudod te, csak felmondod a szcientológus mondókát. ;)

2022. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem hogy trend lenne. Ez nem olyan hogy bemész a pszichiárerhez és 10 perc alatt kapsz diagnózist. Több mint 100.000ft a kivizsgálás. A recept kiváltás komoly jogi szabályozás. Hol, meddig lehet kiváltani, írásos recept stb.
2022. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjad 9-es, a gyökér megnézett 2 szcientológus propaganda filmet, amiben egyébként is az USA-ról van szó, ráadásul epikus ferdítésekkel van tele, és most azt hiszi, hogy tudja miről beszél :D
2022. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!