Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus debrecen?

Pszichológus debrecen?

Figyelt kérdés

Valaki tud ajánlani egy jó pszichológus/pszichiátert Debrecenbe?

Elvileg valami pánikbetegségem van, azért írom azt hogy elvileg mert egy orvosnő mondta mivel többféle vizsgálaton voltam s nem találtak semmit,vagyis idegi alapú a testi panaszaim.

Már enyhe depressziót is érzek magamon a fájdalmaim miatt,s hogy nem tudom mitől van.

Szóval valaki tud ajánlani egy orvost? 23/L



2022. ápr. 29. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Videken ezzel nem foglalkoznak.


Es legyszives ne hasznald a depresszios szot orvosi diagnozis hianyaban.


Miert nem irod akkor helyette hogy erzed hogy leukemias vagy? Vagy erzed hogy pajzsmirigy problemas vagy? Azoktol is lehetsz rosszkedvu vagy gyenge, levert.

2022. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Debrecen tele van pszichologusokkal,s nem vidék 😌 s azért nem írtam pl:a pajzsmirigyet mert voltam vizsgálaton, s ezen kívül még sok vizsgálaton..s bárcsak simán rossz kedvű lennék (de ennél komolyabb a probléma) pár hónapja tart a dolog sokféle tüneteim voltak azóta pl: gyors szívverés,pulzus leesése,szédülés,izzadás stb ..ezek mind pánik rohamra utalnak mivel semmi szervi problémát nem találtak nálam..
2022. ápr. 29. 19:21
 3/3 anonim válasza:
100%
egyesnek üzenem, hogy a válaszának baromira semmi értelme nem volt. ha a kérdező azt írja, depresszió, akkor azt írja. miért kell belekötni? valszeg nem csak úgy kitalálja, ha pedig segíteni nem tudsz, inkább ne is reagálj a kérdésre. mellesleg debrecen magyarország második legnagyobb városa, ami véleményem szerint a vidék megnevezéstől kissé messze áll. egyébként nagyon szívesen ajánlanék pszichológust, de nekem is szükségem lenne egyre, így csak azt tudom mondani, hogy kitartás!!
2022. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!