Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sose gondoltam hogy ezt fogom...

Zsolt12d kérdése:

Sose gondoltam hogy ezt fogom csinalni, hogy kerdest teszek itt fel, de nem birom tovabb,?

Figyelt kérdés
Tehat arrol van szo hogy van egy lany az eletemben, kb 6 eve ismerem..regen odaig volt ertem, de akkoriban szerettem nagyon egy lanyt, Es folyamatosan ignoraltam, most fordult a kocka..kb 3 eve volt baratja mar..de kozbe, talalkozgattunk, de nem aludtunk egyutt, sose feküdtünk le, nem csokoloztunk, tehat semmi ilyesmi..most kb 2 honapja minden nap beszelunk, nem feltetlen minden percben, de egesz sokat, nap mint nap talalkozgattunk..Es kb 2 hete véget vetett a kapcsolatának, nem tudom mennyire volt nekem szerepem ebben, de ez annyira nem is fontos. De egyebkent mi is rengeteget veszekszunk, de jelentektelen dolgokon, Es mindig kibekulunk, gyakorlatilag olyan mintha nem tudnank egymas nelkul elni..fontos vagyok neki nagyon, az elmondása szerint..ha egyutt vagyunk, akkor érezteti is. Most volt a szuletesnapom, kerdezte hogy mit kerek..hat mondtam neki hogy toltsunk egyutt egy ejszakat..azt mondta at gondolja, hat sikerult is, megkaptam ezt ajandeknak, kivettem egy apartmant, Es egyutt voltunk, jol éreztük magunkat, csokolozgattunk, elveztuk egymast..de nem fekudtunk le! De nem is ez lett volna a lenyeg, vissza terve..regen is volt mar csok, de ez most mas volt, élvezte önfeledten boldog volt..meg beszeltuk sokszor mar azt hogy nem akar most egybol kapcsolatból kapcsolatba ugrani, amit En teljesen megertek, de viszont most megint veszekszunk allandoan, nem keresett most, pedig azt mondta elvezte, Es jol érezte magat..Es a mai napon csunyan ossze vesztunk, Es alapban nem vagyok jol mentalisan, mert van mas mentális problem is, mint termeszetesen mindenkinek..Es most ma megy bulizni, kivagyok teljeseen..azt mondta konkretan nem kap levegőt tolem Es hogy most hagyjam kicsit..ne haragudjatok hogy ilyen ossze szedetlenul irtam..de ti mit gondoltok..mit tegyek?

2022. ápr. 29. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hagyd levegőt venni. Nem kell rágörcsölni .
2022. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki levegőt, ahogy kérte.
2022. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta konkretan nem kap levegőt tolem Es hogy most hagyjam kicsit"


Mit csinálj? Hát amit fent leírtál, azt.

2022. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Vaaaagy nyomulj rá mégjobban ,nehogy azt higyje ,hogy megsértődtél és este bepasizzon. Én a helyedben felhívnám és oda is mennék hozzá még ma éjszaka!!
2022. ápr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
A hagyj levegot venni noi nyelven azt jelenti hogy nem vonzodik hozzad es "kopj mar le rolam".
2022. ápr. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

😂😂😂😂😂 utolso te egy allat vagy.


Jo ,hogy azt nem irtad szerencsetlennek ,hogy vagja fel az ereit vagy gyogyszerezze be magat.

2022. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Hat pedig ez az igazsag.


Ha egy csajnak bejon egy srac akkor le sem akarna szallni rola, nemhogy "hagyj mar levegot kapni".

2022. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jo amugy ez jogos ....
2022. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez hulyeseg Marmint 23:32, vonzódik hozzam, érezteti ember, azt nem ertem Miert kell fas zsagokat irni, Es mert csak a rossz indulatu sav van benne..egyebkent meg, o változtatott ezze, ez elott rengeteg baratnom volt, Es mindig mondogatta..mai napig is, ge cizni fogok vele
2022. ápr. 30. 09:03
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

9


Rosszul gondolod. Nem vonzodik hozzad, max hulyitesre vagy jo.

2022. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!