Beteg vagyok???

Figyelt kérdés

Szerintem mentálisan valami nem kóser nálam..


Az a helyzet hogy kb. 1 éve nagyon megváltoztam egyik napról a másikra mintha kicseréltek volna.


Régen kis gyáva, visszahúzódó, félénk gyerek voltam és elég gyenge volt a személyiségem. Se magabiztosság Se önbizalmam nem volt.


Most meg félelmeket nem ismerve mint egy pszichopata megyek neki "mindennek" és keresem a bajt. Elég ha valaki rosszul néz rám már megyek is neki és mindegy mekkora meg hogy hanyan vannak megyek és addig nem állok le amíg lélegzik vagy amíg engem le nem ütnek.


Nem érzem a dolgoknak a "súlyát" leszarok mindent úgy vagyok vele hogy nem mindegy mit csinálok? Mi történik? Egyszer úgyis meghalok ha kell a saját kezem által.


Úgy látom az életet mint egy videójátékot csak megyek azt csinálok amit akarok és mindegy mi történik hogy kinek ártok vagy esetleg meghalok leszarom. Nem tudom komolyan venni az életet.

És nincsenek érzelmeim nem tudok szeretni, boldog, szomorú lenni, nincs bűntudatom Se lelkiismeretem szó szerint "üres" vagyok mint egy robot.


Szeretek olyan videókat nézni amin embert ölnek, kínoznak nem megrendezett film hanem igazi gyilkosságok (van egy pár oldal a neten ilyen tartalmakkal) és valahogy azt érzem jólenne ölni és szerintem hideg vérrel megbírnák ölni bárkit még saját magam is.


Tudom hogy ez rossz de nem tudok mit tenni ellene egyszerűen ez vagyok/lettem "én"


Szerintetek mitől van ez és mit tegyek? mennyek el szakemberhez? Ő nemfog elvitetni vagy valami ha közveszélyesnek vagy magamra nézve veszélyesnek ítél meg?



Elég hosszúra sikeredett aki elolvassa annak köszönöm és várom a válaszokat/véleményeket.



2022. ápr. 30. 01:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy fantáziálsz valamiről, még nem vagy közveszélyes. Az érzelmi sivárságot depresszió is okozhatja, amin elég gyorsan tudnak gyógyszeres támogatással segíteni. És igen, menj dokihoz, mert az agresszió, megváltozott személyiség fizikai betegség tünetei is lehetnek. (pl kezeletlen cukorbetegségtől is lehet agresszív valaki, a többi eredhet ebből- a családban saját szememmel láttam erre példát. Olyannyira nem volt belátással a saját egészsége felé, hogy a cukorból eredő probléma miatt amputálták a lábát)
2022. ápr. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%

Azért van mert pszichopata vagy.

Velem sincs minden rendben, de én nem vagyok erőszakos és gátlástalan ember. Nem csinálok veszélyes dolgokat. És ilyen értelemben nem is bántok másokat.

Ha nem érzed, hogy rossz, akkor úgysem fogsz másokra hallgatni.

Ha viszont érzed, akkor menj el szakemberhez ! Így van rá jó esély, hogy ne árts másoknak, se magadnak.

2022. ápr. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ne diagnosztizálgassunk már.... hagyjuk meg az orvosoknak.
2022. ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
A pszichopata nem megy neki semminek
2022. ápr. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi van, elolvastad az interneten, mit írnak a pszichopatáról, és most beírtad ide 1/1-ben? Azt nem olvastad, hogy pszichopata nem egyszercsak lesz valakiből a normálisból, hanem már óvodás korában is póklábakat tépked? Valami statisztikát akarsz készíteni, hogy hány válaszból hányan pszichopatáznak le?
2022. ápr. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 inkább arról készítsünk statisztikát hogy hány ilyen hozzád hasonló okostojás van még GYK-n akik nem tudnak szöveget értelmezni..


Azt írtam hogy MINT egy pszichopata (mert vannak olyan "megmozdulásaim" amik ő rájuk illenek) nem pedig azt hogy az vagyok. Azért írtam hogy lehessen mihez hasonlitani.


Ja és tudom hogy egy ember csak úgy nem változik pszihopatává mert ez születéstől kezdve fent áll. De ahhoz hasonló "tüneteket" tud produkálni bárki pl. egy másik meglévő betegség miatt.

2022. ápr. 30. 03:59
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindenképp lásson doki, mert az ilyen hirtelen személyiség változás oka lehet agytumor is. Nem ártana egy CT, de ezt úgyis a doki dönti el.
2022. ápr. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Egy évig nem tart agydaganat minden testi tünet nélkül. Egy év alatt belehal.
2022. ápr. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A "pálfordulásod" előtt nem történt esetleg valamilyen komolyabb vàltozás az életedben, vagy ért egy komolyabb trauma?

Érdmemes lenne felkeresned egy pszichiáter szakorvost, ő többet tudna segíteni random gyakorisoknàl. Ha pedig csak azért nem mész, mert tartasz tőle, hogy elzárnaj, ilyet mem tehetnek, hiszen valöságosan senkit nem veszélyeztettél.

2022. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!