Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El lehet jutni valahogy...

El lehet jutni valahogy ingyen pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Nagyon erős szorongásom van főleg emberek között de amúgy meg minden miatt már a házból is csak nagyon nehezen tudok kimenni. A kedvem is egyre rosszabb már semmit nem tudok élvezni, nagyon szenvedek az öngyilkosságra is gondoltam már de nem merem megtenni. Na mindegy még sokáig tudnám írni a bajaimat a lényeg az, hogy nem tudom hová lehet fordulni ilyen esetben mert így nem lehet normálisan élni

2022. máj. 1. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
SOTEN-n, hosszú várakozás után. VIKOTEN-nagyon nyomott áron lehet. Területi ideggondozóban. Bp-en az Ébredesek Alapítványban, de az lehet, h mar fizetős. Ha függő vagy, a KÉK pontban. SOTEN vannak nappali kórházas (fél napos) ingyenes terápiák és hosszabb heti 1x-1 csoportok is. Nézz utana, ha Pesti vagy. Vidéken nem tudom mi van.
2022. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy ellehet. Besétálsz a helyi pszichiátriai gondozóba, és ott a pszichiáter tud neked időpontot adni az ottlévő pszichológushoz.
2022. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Gyogyszer is sokat segíthet, pszichiater utalhat tovabb akar pszichologushoz is.
2022. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most pont ebben vagyok, próbáltam helyi körzetest, szomszéd kerületben (oda tartozom háziorvosilag), SOTE ilyen intézete.

Mindenhol azt mondják, a COVID óta még leterheltebb a rendszer, nincs orvosuk, nem tudnak új pácienst fogadni. És egyre több a mentális beteg is, akiket el kell látni. Éljen a fejlődő magyar egészségügy...

Mivel nagyon sz*rul vagyok, magánba kellett mennem, de rá fog menni a gatyám is...

2022. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ter illetékes pszich gondozó köteles figadni.
2022. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

5-ös: igen, papíron kötelesek aztán a gyakorlat mást mutat.

Vittem a beutalót, azt mondták, nem tudnak a kapacitáshiány miatt új beteget fogadni, ha az atyaúristen utal be, akkor sem...Menjek el magánba, ezt javasolták.

2022. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha nincs kapacitás, akkor nincs. Te sem tudsz egy 5 literes palackba 10liter vizet tenni
2022. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Oh. Sajnálom. Volt vmi ötletük magánorvoson kívül.
2022. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Az Ébredések Alapítványban Bp-en nyomott áron dolgoznak. Nap-kör Alapítványban is. Ott csoportok is vannak.
2022. máj. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!