Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet ez, ha valaki...

Miért lehet ez, ha valaki megérint?

Figyelt kérdés
Erős ellenérzetet érzek és tíz perc múlva valami fura emlékfoszlányok érzések törnek rám, amiket nem tudok sehová se rakni. Fura érzés nagyon, mi lehet ez?

2022. máj. 1. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Erős öngyilkossági vágyam is szokott lenni az érintés után.
2022. máj. 1. 14:51
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Ezen erősen fog csodálkozni az a pszichiáter is, akihez a holnapi időpontkérésedet követően eljutsz. Érintés utáni öngyilkossági késztetés - ez valami különös új betegség lehet.
2022. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem történt valami a multadban, amiért ez rossz érzést vált ki benned, vmi amivel ezt összekapcsolja a tudatod? ( Egyébként az autistáknál és az aspergereseknél ez egy elôforduló tünet.)
2022. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2, Hogyhogy a holnapi időpontkérésemnél? Először is, nem gondoltam rá, hogy nekem elkéne mennem pszichiáterhez.

3, Nem tudom

2022. máj. 1. 15:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok senkinek se privátba, hogy milyen emlékfoszlányok jönnek elő, szóval kérem senki se kérdezze a továbbiakban.
2022. máj. 1. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Megbolondultál.
2022. máj. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6, Ez nem volt hasznos válasz.
2022. máj. 1. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Menj el pszichológushoz, mert lehet valami elfojtott rossz emlékhez köthető a dolog, és egy jó pszichológus le tud ásni a probléma forrásáig + talán neki szívesebben kifejtenéd az emlékképeket stb.
2022. máj. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8, Lehet, hogy ez. Nem tudom.


Mit tehetek addig, ha valaki hozzám ér? Szóljak, hogy ne érjenek hozzám, vagy tűrjem el, hogy ezáltal rosszul leszek?

2022. máj. 1. 19:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt teheted, hogy elmész pszichiáterhez, mert beteg vagy. Nem pszichológushoz, pszichiáterhez. Az öngyilkossági vágy nem játék.
2022. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!