Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszergondolatra használ a...

Kényszergondolatra használ a Stimuloton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Október óta van egy kényszergondolatom:van egy munkatársam akivel hetente egyszer találkozom. Egyszer jófej volt,meg is jegyeztem magamban,hogy milyen rendes. Majd jött egy kattanás,hogy mi van ha szerelmes vagyok belé?! Azóta ezt a gondolatot nem tudom kiverni a fejemből(16 évvel idősebb,egyáltalán nem is tetszik!) Már volt,hogy ideges lettem a közelèben meg csekkolnom kell ha ránézek tetszik-e. Van ,hogy kèpes vagyok tudatositani magamban,hogy ez nem valós dolog,utána azon pörgök,hogy mi van ha megis,csak elnyomom?! És ha nem valós mièrt tart ilyen sokaig?! Utána azon agyalok,hogy mi van ha így tenyleg beleszeretek,é ettől utana bepànikolok.Nektek is volt már hasonló? A pszichiateremtől Stimulotont kaptam. Bipoláris zavarom is van.

Köszönöm szépen a segítő válaszokat!



2022. máj. 1. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Bipolárisra mit szedsz?
2022. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Quetiapine 100-300 mg
2022. máj. 1. 22:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért is vagyok ennyire ráfüggve,mert tinikoromban volt egy srác,akire ugyanigy egyszer csak a semmiből(soha nem beszéltem előtte vele) azt mondtam tuti beleszerettem,és kêsőbb osztálytàrsak lettünk ,megismerkedtunk és jártunk is pár hónapig. Bár szerintem ott volt egy kezdeni vonzalom is,nem bebeszèltem magamnak. És most fèlek mi van ha ezzel a fickóval is igy jarok. Hogy bebeszelem magamnak,és valójában konnyen kialakulhat valami,csak tagadom magam elott. Holott tudom nem igy van. Bocsanat, tudom egy katyvasznak tűnik az egész
2022. máj. 2. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A kvetiapin antipszichotikum. Bipolárisra hangulatstabilizáló is kellene.
2022. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most Stimulotont szedek. De a kérdésemre szeretnék választ kapni.
2022. máj. 2. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!