Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stimuloton mellékhatása lehet ez?

Stimuloton mellékhatása lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy hete emelték a dózist. Lehet önbántalmazás a következménye? Ejtettem magamon néhány karcolást üveggel, nem is fáj, nem is azért csináltam, hogy fájjon, hanem kíváncsiságból. Nem érzem magam rosszul, sőt, remekül vagyok az utóbbi napokban. Nagyon is remekül. Ami azt illeti, gyanítom, hogy kezdek átmenni hipomániás epizódba. Bipoláris zavar még nincs diagnosztizálva, mert pszichiáternél csak nemrég kezdtük meg a munkát, depresszió miatt, arra is kaptam a gyógyszert (Stimuloton 50 mg, Atarax 25 mg). De gyanús a bipoláris zavar, vagy ciklotímia, mániás sose voltam, de hipomániás tünetem rengeteg volt már.

2021. márc. 20. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Az önbántalmazás annak a következménye, hogy vagdosod magad. Legfeljebb kényszert érezthetsz, ez lehet mellékhatás, de a döntés a tied.
2021. márc. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom... nem feltétlenül érzem úgy, hogy uralom a döntéseimet..
2021. márc. 20. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképpen említsd meg ezt az orvosod számára.
2021. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 alletta ***** válasza:
a gyógyszertájékoztató mit ír? orvosodnak mindenképp mond el ezt az érzést, lehet, hogy mellékhatás, és lecseréli másik gyógyszerre.
2021. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2021. márc. 20. 12:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Elvileg lehet
2021. márc. 20. 12:30
 7/10 alletta ***** válasza:
akkor feltétlen említsd meg a pszichiáterednek. őszinte legyél hozzá, akkor sikeresebb a kezelésed.
2021. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. márc. 20. 12:46
 9/10 alletta ***** válasza:
szívesen.
2021. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta?
nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!