Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha bárhová mennem kell előtte...

Ha bárhová mennem kell előtte tiszta ideg vagyok,mitől lehet ez ?

Figyelt kérdés

Muszáj elmennem postára de nagyon ideges vagyok ...csak itthon szeretek lenni ..

Pánikbeteg vagyok


2022. máj. 2. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Leírtad az okát, pánik betegség jelei. Túl lihegsz kis dolgokat is. Sokan vagyunk így ezzel.


Esetleg annyit tudsz csinálni, nyugtató előtte. És ha nem időpontra mész szépen lassan mindent. Először megnyugszol majd utána mész szépen be.


Vedd úgy mintha szórakozni mennél, mintha egy cirkuszba mennél ne stresszelj rá.


Egyetlen dolog, ahogy letudod győzni ha minél többet mész, és rá jössz, hogy úgyis muszáj és előbb utóbb hozzá szoksz.

2022. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Pedig az élet arról szól, hogy kinézel a fejedből és kimész a nagyvilágba.

Emberként viselkedel. Emberi tranzakciókat folytatsz.

Szedd össze maagad.

2022. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Inkább MagneB6-ot szedj, ne nyugtatót! Vedd be és 20 perc múlva indulhatsz, addigra hat.
2022. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Menj el, majd leizzadsz, mint én szoktam, minél többször jársz ki, annál jobb lesz.
2022. máj. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!