Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lesz vki Pszichopata?...

Mitől lesz vki Pszichopata? Mitől válik azzá? Esetleg attól hogy uralkodni akar mert vhogy ugy nevelték hogy Ö különleges mert férfi és joga van, ezért többre tartja magát és leural ha kell ill.pszichopata

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Én az vagyok. Ez nem nevelés kérdése.
2022. máj. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Én is az vagyok, engem mindeni elnyomott, csúfolt stb. azért lettem azzá.

Meg akartam mutatni a nagy világnak én is vagyok valaki. Most én uralkodok és ha valami nem tetszik máson vezetem le a feszkót. Nem szeretem az embereket mert gonoszak ezért én még gonoszabb vagyok velük.

2022. máj. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Az NPC-k is azok.
2022. máj. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3 te vagy a kivétel
2022. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1-2-4ugy írsz mintha milyen okos lennél, még büszke is vagy rá. Szerintem nem vagy az csak az akarsz lenni így előbb utóbb az leszel.

Más is valaszolhat

2022. máj. 3. 14:12
 6/10 A kérdező kommentje:

Ahoz nem kell pszichopata légy hogy kiallj magadert és a rosszaknak megadd amit érdemelnek.

De vannak normális emberek is, gondolj a szuleidre például vagy aki jó volt veled . Csak vannak normálisak is.

Nem kell duhongj az egész világgal.


Akkor vissza a kérdéshez:

Mi miatt válhnak meg az emberek pszichopatává

2022. máj. 3. 14:18
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Intelligens vagyok.

A pszichopátia nem arról szól, hogy háborúban áll a világgal. Persze vannak kivételek, ahogy írtad, család, stb. Kérdező, te nem érted, hogy milyen a pszichopata egyén. Nem áll háborúban senkivel. Uralkodni akar mások felett. Pszichopata már úgy születik. Aztán későbbiekben lassan bontakozik ki, függ persze attól, milyen környezetben, mennyi ideig és hogy él. Agyi betegség áll a háttérben, bár tudja magáról, hogy ő igen, azzá vált.

2022. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Uralkodni akar máson ezt tudjuk mert felsőbbrendűnek képzeli magát holott nem az.


Szerintem rossz nevelés beidegzodes.

Vagy mitől alakulhat ki?

2022. máj. 14. 12:25
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem annak születik, de valószínűleg ott a genetikai hajlam, és ha bántalmazó, elhanyagoló vagy felmagasztaló környezetbe kerül az ilyen gyerek, akkor kialakulhat.
2022. máj. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor egyik oldalon a bántalmazás másik oldalon a felmagasztalás miatt válhat valaki pszichopatává?

Elgondolkodtató.


Szerintetek??

2022. máj. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!