Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne szakembert váltanom, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja járok pszichológushoz, falásrohamokkal küzdök, így annak az okát akartam kideríteni, kezelni. A szakember előtt is heti rendszerességgel voltak falásaim, ahogy most is. Úgy érzem ezen a téren nem haladtam semmit.

Kezelési módszert nem kaptam semmit, hogy mit tegyek.Az okára se jöttünk rá, csak olyanokra amiket eddig is tudtam Pl ha stresszesebb vagyok, akkor gyakrabban jön elő.

Emberileg nagyon szimpatikus a pszichológusom, és már elég sokmindent tud ugye rólam, amit egy új szakemberrel megintcsak idő lenne pótolni. Viszont ő nincs specializálódva evészavarokra.

Lukács Liza, Leskovics Andrea, őket tudom hogy ez a szakterületük. Hozzájuk viszont csak online lehet menni. Bár még ezt is vállalnám, csak javuljon valamit a helyzet.


Olyanokat kérdezek elsősorban akik jártak már pszichológushoz, főképp esetleg evészavarral!

Nagyon hálás vagyok minden segítségért, mert már nagyon kétségbeesett vagyok.



2022. máj. 3. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Területileg illetékes pszichiáterhez fordulj.
2022. máj. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Pszichológus kell, és nem pszichiáter. A jelenlegivel nem haladtok. Keress másikat, akivel jól tudsz együtt dolgozni.
2022. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress másikat!
2022. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy nem pszichés eredetű. Ki vagy vizsgálva, nincs valami baj a háttérben? Nekem egy mezei IR is ezt hozta ki. A diétával meg én voltam a legjobban meglepődve, h eszembe se jut kifalni a hűtőt.
2022. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kivizsgálva, mostanában már én is gyanakodok az IRre. Ma is például kiegyensúlyozottan ettem: reggelire rozskenyér ricottával, zöldségekkel, ebédre tojásos lecsó rizzsel, uzsira alma Korprovit kekszel. Hát úgy kopogott a szemem még uzsonna után, pedig jó adagokat megettem, és szerintem semmi drasztikus nem volt benne, hogy megint elkezdtem enni, és egy túlevés lett a vége:( nem tudom mi miatt lehet.. Nem értem magamat sem miért van ez a nagy éhség éreztem, és miért nehéz megálnom hogy ne egyem túl magam..
2022. máj. 4. 18:16
 6/8 A kérdező kommentje:

Sokan mondhatják hogy ez tényleg csak akaraterő. De az a baj, hogy a normális étkezést is csak iszonyú akaraterő el tudom tartani, olyan éhes vagyok. Nagyon sokat alszok, és fáradt vagyok emellett

Nem tudom mi az isten lehet velem, teljesen el vagyok keseredve...

2022. máj. 4. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Én stresszevő vagyok. Ezen a mozgás segít. Valahogy rendbe terel, és nem eszem túl magam, mert kihánynám, ha utána rámozognék.
2022. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most botlottam beléd, mi lett?
2023. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!