Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham volt? Érdemes...

Segitseg kérdése:

Ez pánikroham volt? Érdemes lenne szakemberhez fordulnom vele?

Figyelt kérdés
Már többször is előfordult velem, de talán ma volt a legerősebb. Le akartam feküdni aludni és mielőtt elaludtam volna hirtelen elkezdtem rettegni ok nélkül, a világ forgott velem, remegtem, a torkom száraz volt, sírtam, nem kaptam levegőt és a mellkasom is nyomott. Az utóbbi napokban többször is vérzett az orrom és zsibbadtak a végtagjaim, az ereim pedig fájtak.
2021. szept. 30. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz. Akár párhuzamosan háziorvoshoz és pszichológushoz/pszichiáterhez.
2021. okt. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Ezek tipikusan a pánikbetegség tünetei, mindenképpen el kéne menned pszichiáterhez vagy klinikai szakpszichológushoz.
2021. okt. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Korina003 válasza:
94%

Szia!

Én is hasonlókon megyek keresztül.

Tünetek: hirtelen lever a víz, de közben fázom. Forog velem a világ, látás zavar. Hidegek a végtagtaim (kezeim, lábaim) és remegnek, ég az arcom, fulladok, halál félelmem van gyakorlatilag a semmitől.

Ezek a rohamok általában 20-30 percig tartanak és utána végig tudnék aludni egy egész napot.

Mindenféleképpen menj orvoshoz, ha nem is gyógyszer miatt, de lehet találni fog egy olyan belső problémát amiről mondjuk te nem tudsz vagy nem érzel.


Kitartást. 😊

2021. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!