Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez baj lehet?

Szerintetek ez baj lehet?

Figyelt kérdés

Néhány éve elég gyakran előfordul, egy ideig nem volt, de mostanában megint, hogy amikor felébredek, úgymond nem tudom, hol vagyok, nem emlékszem a nevemre, vagy a férjem nevére. Nem tudom, miért úgy kelek fel, hogy egyből arra keresem a választ, hogy mi a nevem, de gondolom a "nem tudom, hol vagyok"-kal lehet összefüggésben. Ez néhány (tized) másodpercig tart csak, utána minden eszembe jut. Neurológián jártam már sokszor, igaz nem ez miatt, de minden leletem negatív. 3 éve voltam koponya MR-en is. Természetem szorongós, mindent a lelkemre veszek típusú, de igyekszem én uralni az elmém és nem ő engem.

Nagymamám Alcheimer-kórban, papám agyvérzésben hunyt el, szóvel lehet örökletes.

Szerintetek érdemes kivizsgáltatnom magam?


2022. máj. 4. 10:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és alacsony vérnyomásom van.
2022. máj. 4. 10:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond ez normális.Este nyitott ablak és jobb lesz reggel
2022. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sem kóros. Valószínű ráizgulsz, és azért ilyen gyakori, hogy ez megesik veled.
2022. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok van és én sem érzem, hogy ezzel orvoshoz kéne menni. Csak félelmetes.
2022. máj. 4. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás miatt van. Nekem is alacsony a vérnyomásom, plusz kevés folyadékot fogyasztok. Az alacsony vérnyomás okozza a gondodat. Emeld a folyadék és sóbeviteled.
2022. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportolj.alacsony a BDNF szinted az agyban.
2022. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!