Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi értelme igazat mondani, ha...

Mi értelme igazat mondani, ha úgyse hiszik el?

Figyelt kérdés
2022. máj. 4. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
De, ha valoban igaz, elhiszik.
2022. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Kik nem hiszik el? Miért nem hiszik el?
2022. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet úgy is hazudni, hogy elhiszik és az igazságot is lehet úgy mondani, hogy nem hiszik el. 😂
2022. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pl. több ismerősöm kérdez rólam ugyan annál az embernél, én egyenesen én nézem hülyének (őt, akinél ezek rólam kérdezgetnek), hogy én küldtem rá őket ne hazudjak, kb. el van előre döntve, ha így igazat mondok még én leszek a szar hazug megbízhatatlan, de már el van döntve előre, mint valami koholt vád, hogy csak ez az opció lehetséges, holott közöm sincs hozzá.
2022. máj. 4. 18:44
 5/8 A kérdező kommentje:
És mondjuk kurvára zavar, hogy én nézem hülyének, meg lenézem.. Én mit érezzek? Komolyan.. Ennyire gerinctelennek néz? Bizonyítani meg úgy se lehet, mert bármit mondok az nem úgy van, hát nem tudom ki néz le itt kit pl. mert én úgy érzem ilyen helyzetekbe, hogy ember számba se vagyok véve, aztán én lennék az első pl. ennél az egyénnél, aki golyó elé is ugrana érte..
2022. máj. 4. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Na, a rebuszokban beszelo orult visszatert... ma is.
2022. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. tessék? Esetleg valami érv? Vagy csak jól esik még egyet belerúgni olyanokba akik szarul érzik magukat?
2022. máj. 4. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Iskolás lány vagy? Ha konkrétan leírnád mi a helyzet akkor szerintem sokan segítenének neked, mert így nem értjük, ha nem magyarázod el. Valószínű ezért tartanak hazugnak, mert nem értik mit akarsz. Én is ilyen voltam sulis koromba nem nagyon tudtam kifejezni magam, még most se sokszor tudom.
2022. máj. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!