Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy, mintha...

Miért érzem úgy, mintha figyelnének?

Figyelt kérdés
Már többször volt (és éppen most is van) olyan érzésem, mintha figyelnének. Nagyon rossz érzés, nagyon jól tudom, hogy nincs semmi, de nem múlik el. Mi ez? Tudom, hogy másnak is szokott lenni, csak az okára vagyok kíváncsi. Általában 2 alkalom van. 1. mikor egyedül vagyok otthon este (mint most), de én ezt betudom egyszerű félelemnek, próbálom is magam nyugtatni. 2. ez lehet furán fog hangzani, de mikor megyek ki a mosdóból elalvás előtt (nincs messze a szobámtól) rohanok, mert úgy érzem kergetnének. Mitől lehet ez?
2022. máj. 6. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mi baj lehet, ha elkapnak?
2022. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Paranoid üldözési mánia
2022. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az eset, - amennyiben valós, - megér annyit, hogy elbeszélgess róla egy pszichológussal.
2022. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3 Lehet felkeresek valóban egy pszichológust.

2022. máj. 9. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!