Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent, ha sokszor érzem...

Mit jelent, ha sokszor érzem úgy magam mintha figyelnének? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában és a szobámban a leggyakoribbak, de csak ha egyedül vagyok

2020. jún. 3. 22:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Esetleg szellemek?
2020. jún. 3. 22:35
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Esetleg túl sok kötetlen időd van.

Foglald le magad valamivel,akkor nem lesznek ilyen gondolataid.

Például az is lehet egy elfoglaltság, ha valami okkultista oldalon utána nézel a "jelenségnek".

2020. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Nincs üldözési mániád?
2020. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Szorongsz. Nem normális. Pszichológus kell vagy egy normális pasi.
2020. jún. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Lehet kukkol valaki és ezt meg érzed.
2020. jún. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Szorongásra utal. Meg tényleg arra, hogy nincs ami igazán lekösse a figyelmed, gondolataidat. Nem vagyok ezotéria ellenes, de szerintem az ilyen érzések erre utalnak.
2020. jún. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4, #6 Igen, egyébként szorongok, de nem gondoltam, hogy ez is lehet tőle ._.
2020. jún. 4. 08:08
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem feltétlen szorongás az oka!

Ez egy érdekes dolog.

Én gyerekkoromtól sokszor érzem ezt. Időszakos, néha jobban észteveszem, de van, mikor hetekig semmi..

Nincs összefüggésben azzal, mennyire vagyok elfoglalt. Bizonyos munkahelyeimen is éreztem ezt, pedig ott aztán volt tennivalóm bőven. Ez nem olyasmi, hogy csinálom a dolgom és akkor kikapcsol...

Igen, érezékelhetsz így különféle entitásokat. Esetleg próbálj olyankor kicsit "elmeditálni" az érzésen, egy "belső látással" elképzelni, milyen lehet az, akinek/aminek a jelenlétét érzékeled.

2020. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8 A gondolatomban mindig megjelenik, ahogy mögöttem van és gondolom el tudom képzelni, hogy nem néz ki barátságosan
2020. jún. 4. 11:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, az ember azt megérzi, hogy barátságos-e vagy sem.

Azonban a legtöbb ember reakciója ilyenkor a szorongás, félelem, tehát sokan attól is inkább félnek, megijednek, aki pedig nem rossz szándékú. Kevesebb olyan entitás van, aki valóban veszélyes és rossz indulatú. Azért kell kicsit jobban befelé figyelned, ha legközelebb érzed. Olyankor kicsit állj meg és ne gondolj semmire, csak a megérzéseidet figyeld, mert az is megeshet, hogy esetleg elhunyt családtag, barát, stb és üzenni akar, csak "ügyetlen".. :)

Ha egyéb zavaró, ijesztő, netán agresszív jelenségek nem kisérik az ilyen alkslmakat, mikor jelenlétet érzel, akkor semmiképp nem gondolnám, hogy félned kell.

2020. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!