Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szedjem ossze magam?

Hogyan szedjem ossze magam?

Figyelt kérdés
Az egyetemi varosomban hiaba van sok baratom, ugy erzem hogy egyedul vagyok es senkinek nem vagyok fontos. Sosem kell egyedul lennem, sok helyre hivnak, valamint vannak barataim, ennek ellenere senkit se erzek kozel magamhoz. Legbelul nagyon szomoru vagyok, mert azt erzem, hogy valojaban teljesen mindegy mindenkinek hogy mi van velem. Nem merem senkinek elmondani mennyire szarul vagyok, mert szerintem a legtobben csak azert kedvelnek mert egy vidam, kiegyensulyozott személynek tartanak. Fogalmam sincs mi segithetne, nem nagyon motival semmi, mar semmihez sincs igazan kedvem... 20L
2022. máj. 7. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Az első dolog, amit mindenképp leírok, hogy fontos vagy. Tudom, klisésen hangzik, meg könnyű mondani, de gondolj bele, hogy hányan vannak miattad ott, ahol most tartanak. A legkisebb szívesség, egy jó szó is rengeteget tud segíteni az emberen.

Nekem is volt ilyen időszakom, úgy éreztem, hogy nem találom a helyemet, nincs rám szüksége senkinek, és nekem sincs szükségem másokra. De rengeteg ember van a közelemben, aki sok dolgot köszönhet nekem, és hidd el, hogy ez veled is így van.

Nem vagyok túl járatos az érzelmek terén, de próbáld meg keresni a jót minden egyes órában, amiért hálát adhatsz, egy kedves sofőr, a szép idő, egy jó séta. Annyi minden jó dolog van az életben.

A motiválatlanságban pedig lehet, hogy tudok seígteni, szangvinikus személység vagyok, percenként állok elő újabb és újabb ötletekkel, lehet, hogy ki tudunk találni valamit, ami téged is feldob.

Remélem, tudtam segíteni, de nyugodtan írj privátban, ha beszélgetni szeretnél.

20F

2022. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!