Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hipochandria miatt erezhetem...

Hipochandria miatt erezhetem gyengének a jobb karom?

Figyelt kérdés

Este kicsit gyengének éreztem, nagyon megijedtem és bepanikoltam, elkezdtem figyelni, nem sokra rá már remegett is de olyan "belső" remegés ami kívülről nem is látszik. Most olyan érzés mintha megeroltettem volna és fáradt lenne a jobb karom, alig birok írni vele. Aludni se mertem. Lehet ez azért mert hipochonder vagyok és elkezdtem figyelni aztán bebeszeltem a legrosszabbakat? Szinte minden nap produkalom valami súlyos betegség tunetét. Most nagyon félek, hogy infarktus/agyverzes és , hogy le fogok benulni.

17/L


2016. nov. 13. 05:55
 1/6 TR75 ***** válasza:

Szerinted 17 évesen mekkora az esélye egy infarktusnak/agyvérzésnek? Gyengének érezheted fáradtság miatt is, vagy mert huzamosabb ideig erőltetted (jellemzően ilyen érzése lehet az embernek például akkor, ha bútort mozgat, és közben erősen kell fognia, hogy tartani tudja).

Nem a hipochondria miatt érzed ezt, hanem mert esetleg maga az érzés fennáll, de te továbbkombináltad, mint kellett volna.

2016. nov. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Attól még , hogy infarktusnak/agyverzesnek kicsi az esélye pl. Ott van az AlS és hasonló izomsorvadasos betegségek. Mostanában nem csináltam semmi megeroltetot a kezeimmel. Mikor felkeltem nem éreztem semmit, ameddig eszembe nem jutott, hogy mi volt éjjel és ahogy elkezdtem erre figyelni megint fáradtnak és gyengének kezdtem érezni, de mostmár mindkét kezem. Máskor is volt már ilyen, ha ezzel kapcsolatos betegségektől voltam megijedne, ezért gondoltam, hogy talán pszichés
2016. nov. 13. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hipochondria. Menj orvoshoz, hidd el, segíteni fog, neked meg nem kell tovább szenvedned az ilyen hülye gondolatok miatt.
2016. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és SOHA NE olvasgass betegségekről, mert csak rosszabb lesz, annál több mindent tudsz majd bebeszélni magadnak!
2016. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez jogos , de ha nem olvasok róluk és egyszer tényleg valami bajom van, hogy jovok rá?
2016. nov. 13. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem olvasol a betegségekről, akkor feleannyi bajod sem lesz, mert nem képzeled be magadnak. Ha meg tényleg lesz vmi bajod, amit nem csak bebeszélsz magadnak, akkor elmész az orvoshoz, ő meg majd kideríti, mi okozza a problémát.

Én kényszerbeteg vagyok, voltam hipochonder is, és már letiltottam magam a webbetegtől elkezdve minden betegséges oldal nézegetésétől. Nehéz volt megállni, hogy ne olvassak ilyenekről, de tényleg jobb lett, miután abbahagytam. Hagyd abba te is, akármilyen nehéz is!

2016. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!